lekarz Magdalena Włoch-Targońska

Witam . chciałam przekonać wszystkich niezdecydowanych do wizyty u pani doktor.Mialam ogromne bóle stawów i mięśni, byłam u wielu lekarzy nikt nie potrafił mi pomóc ani ortopeda ani neurolog , internista i wielu innych ,aż trafiłam na panią doktor zleciła szereg badań, i wkońcu diagnoza - fibromialgia - . Już po dwóch wizytach stwierdziłam ,że jest to doktor przez duże D , posiada ogromne wiadomości medyczne w każdej dziedzinie ,przekonałam się o tym bardzo dobrze.Polecam i jeszcze raz polecam . Irena.

Pani Magdalena jest bardzo dobrym internistą. Jest życzliwa, empatyczna, spokojna. Zawsze uśmiechnięta. Wypisuje skierowania na wszystkie potrzebne badania i poprawnie wystawia diagnozy. Duży pozytyw!