lekarz Magdalena Włodarczyk

Wspaniała! Kiedy idę na wizytę do DR Magdy nigdy się nie boję. Jest bardzo delikatna i cierpliwa. Nigdy nie zmienię dentysty na żadnego innego. Robiła mi kanałowe leczenie, po zakończeniu zdjęcie czy wszystko się udało i udało się, bo nic nie doskwiera. Spokojnie można iść do Pani Doktor z dzieckiem, bo ma naprawdę genialne podejście do pacjenta. SZCZERZE POLECAM!

Wspaniala dentystka. Delikatna,profesjonalna,kulturalna,fachowa,spokojna,czysta i pachnaca. Najlepszy stomatolog,u jakiego bylem. Bardzo polecam.

Pani Magdalena wspaniale zajęła się mną i moją córką, małą przerażoną czterolatką, która bardzo bała się tej wizyty. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Pogodna, uśmiechnięta, cierpliwie tłumaczyła i odpowiadała na wszystkie moje dociekliwe pytania. Miałam wrażenie, że gabinet otwarty jest tylko dla mnie, bez pośpiechu mogłam omówić wszystkie interesujące mnie zagadnienia. Podczas mojego leczenia zębów Pani technik również przemiła i delikatna zajęła się moją córką. Podsumowując mając do czynienia z wieloma lekarzami w swoim życiu nigdy nie zostałam tak wspaniale przyjęta, potraktowana i nigdy z takim uśmiechem nie wychodziłam od dentysty. Gorąco Polecem!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin