lek. dent. Magdalena Włodarczyklek. dent. Magdalena Włodarczyk - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Włodarczyk

Jestem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem.
Studiowałam na Uniwersytecie medycznym w Szczecinie.
Protetyka i stomatologia estetyczna to moja pasja i w ...

Jestem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem.
Studiowałam na Uniwersytecie medycznym w Szczecinie.
Protetyka i stomatologia estetyczna to moja pasja i w tych dziedzinach ciągle się doszkalam.
Zapraszam do m-stomatologii w Szczecinie

Znajomość języków obcych:
Angielski

Pani Doktor Magdalena reprezentuje wysoki profesjonalizm oraz empatyczne podejście do pacjenta. W gabinecie dentystycznym bardzo dobre warunki do miłego, bezstresowego spędzenia czasu w trakcie leczenia. Polecam wizytę w gabinecie - Wiesław Karol

Polecam wizytę w gabinecie - Wiesław Karol

Dr Magda leczy moje zęby od wielu lat (leczenie kanałowe, licówki, koronki). Ostatnio przeprowadzilam się 400 km od Szczecina, ale gdy cokolwiek dzieje się z zębami, od razu wracam. Próby znalezienia stomatologa w pobliżu miejsca zamieszkania zawsze kończyły się źle i Pani dr naprawiała to, co innym nie wyszło (ostatnio kanalowka!). Delikatność, skuteczność leczenia, empatia i wiedza, to atuty, które w mojej ocenie są tu na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie, aby inny stomatolog leczył moje zęby.

Profesjonalizm, miło, wszystko klarownie wytłumaczone, idealne podejście do dzieci . Serdecznie polecam

Serdecznie polecam ! Jestem zachwycona podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia oraz cierpliwością do pacjenta. Najważniejsze w tym wszystkim to pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Polecam gorąco każdemu.

Gorąco polecam dr Magdę za dokładność, delikatność i cierpliwość. Wizyta u niej na fotelu to przyjemność.

Wspaniała! Kiedy idę na wizytę do DR Magdy nigdy się nie boję. Jest bardzo delikatna i cierpliwa. Nigdy nie zmienię dentysty na żadnego innego. Robiła mi kanałowe leczenie, po zakończeniu zdjęcie czy wszystko się udało i udało się, bo nic nie doskwiera. Spokojnie można iść do Pani Doktor z dzieckiem, bo ma naprawdę genialne podejście do pacjenta. SZCZERZE POLECAM!

Wspaniala dentystka. Delikatna,profesjonalna,kulturalna,fachowa,spokojna,czysta i pachnaca. Najlepszy stomatolog,u jakiego bylem. Bardzo polecam.

Pani Magdalena wspaniale zajęła się mną i moją córką, małą przerażoną czterolatką, która bardzo bała się tej wizyty. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Pogodna, uśmiechnięta, cierpliwie tłumaczyła i odpowiadała na wszystkie moje dociekliwe pytania. Miałam wrażenie, że gabinet otwarty jest tylko dla mnie, bez pośpiechu mogłam omówić wszystkie interesujące mnie zagadnienia. Podczas mojego leczenia zębów Pani technik również przemiła i delikatna zajęła się moją córką. Podsumowując mając do czynienia z wieloma lekarzami w swoim życiu nigdy nie zostałam tak wspaniale przyjęta, potraktowana i nigdy z takim uśmiechem nie wychodziłam od dentysty. Gorąco Polecem!!