lekarz Magdalena Zajkowska

Dermatolog, Wenerolog

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody. Znakomity diagnosta. Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.

Znakomity diagnosta.

Jestem zadowolona z podejścia pani Doktor wyleczyla mi zmiany skórne które powstały przez złą diagnozę poprzedniego lekarza, jako pacjentka na NFZ nie mogę narzekać. Zainteresowana stanem zdrowia pobytem w szpitalu wszytko można było nawet dowiedzieć się przez tel kiedy zaistnial jakiś problem. Z czystym sumieniem polecam

Pani Doktor bardzo uprzejma, miłe podejście do pacjenta, a co najważniejsze skuteczna. Poprzez konsultacje udało się pozbyć się ze zmiany skórne spowodowane przez trądzik. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Bardzo kompetentna pani doktor widać fascynacje zawodem i tym co robi trafna diagnoza w moim przypadku i szczęście wyleczona dziekuje

Super lekarka kompetentna,uprzejma ,słucha pacjenta,bardzo skuteczna w diagnozie i sposobie leczenia. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Poznań"?

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter