Magdalena Załucka-Seweryn

Nie polecam, nie potrafi leczyć, według Niej dziecko było zdrowe,a się okazało że ma zapalenie oskrzeli

Jak wyżej odradzam tą panią doktor, tak nie przyjemnego lekarza jeszcze nie spotkałam, po dwóch wizytach zmieniam lekarza, nie polecam!

ta pani nienawidzi dzieci o czym otwarcie mówi, brzydzi się ich dotykać, z takim podejściem nie można być jakimkolwiek lekarzem a co dopiero pediatrą. Straszy rodziców śmiertelnymi chorobami bez potwierdzenia w badaniach, co później okazuje się bzdurą totalną, z manierą i wyższością traktuje ludzi. Niekompetentna, nie potrafiąca nawiązać kontaktu z rodzicem, wytłumaczyć postępowania, odsyła po informację do googla. Nie polecam!