Magdalena Znosko

Psycholog

2,9
2,9

Ja mogę zdecydowanie polecić panią. Bardzo przyjemna miła osoba ciepła bardzo mnie podbudowała na duchu.

Pani psycholog bardzo stronnicza. Atakuje stronę, która ma problem i jest ofiarą. Nie rozumie jaki jest problem, nie potrafi zaproponować żadnego rozwiązania. Cały czas przytacza przykłady ze swojego życia, życia swoich ciotek, wujków i nie wiadomo kogo jeszcze.

Przykre ale zgadzam się z opiniami negatywnymi Pani do wymienionych uwag ma problemy z pamięcią. Nie słucha jak oceni sytuację to brnie jak ślepy koń żadne argumenty do niej nie docierają jest zadufana i przeświadczona że w tym co robi jest najlepsza. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że tak nie jest i polecić fachowca z prawdziwego zdarzenia Katarzynę Nowak pozdrawiam i nie polecam P. Znosko choćby z powodu problemów z pamięcią

Pomogła mi przepracować mój problem. Zdecydowanie godna polecenia. Bardzo miła i kompetentna. Słucha.

Pani psycholog nie rozmawia z pacjentem o Jego problemie, opowiada nie interesujące, wręcz zanudzajace historie ze swojego życia, które nijak są w stanie pomóc osobie z zaburzeniem. Nie polecam.

Jakiś czas temu chodziłam na wizyty do Pani Magdaleny do poradni, pomogła mi z moim problemem. Mogę śmiało polecić. Nie odnosiłam wrażenia by proponowała prywatne - a nawet wręcz przeciwnie zachęcała do korzystania właśnie z publicznej (bezpłatnej) formy pomocy. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

jest niekompetentna, nie podchodzi do problemu pacjenta, myśli tylko o prywacie

jest niekompetentna, nie podchodzi do problemu pacjenta, myśli tylko o prywacie

Jest niekompetentna. Zachowuje się, jakby problemy pacjenta były tematem jej pracy doktorskiej. Ja mam o niej negatywne zdanie. Gdy wizyta się przedłużyła zasugerowała bym przyszła do niej prywatnie. Powiedziała wprost, żebym się cieszyła, że mogę się leczyć za darmo.

Pani Magdalena jest bardzo doświadczonym psychologiem, ma dystans do problemu pacjenta i jest bardzo kompetentna. Uważam, że wzbudza zaufanie, ja czułam się bardzo komfortowo podczas terapii i bardzo dużo skorzystałam z niej. Bardzo gorąco będę zawsze polecać tego psychologa, uważam ,że w Radomiu jest najlepsza.