lekarz Magdalena Żyła

Lekarz rodzinny

2,5

Pomyłka...Porażka...Żenada !!! Pani Doktor nie ma pojęcia o leczeniu. Gdyby nie pytania dociekliwość pacjenta - sama nie przekazałaby żadnej informacji. Wszystko jej jej obojętne. Ma się wrażenie, że zwraca się głowę swoją choroba i osobą. a przecież to ona jest dla pacjentów, a nie pacjenci dla niej. szkoda , że JUŻ o tym zapomniała. Podejście do pacjenta pozostawia WIELE do życzenia. a to dopiero początki jej kariery lekarskiej, więc lepiej nie mieć nic wspólnego kiedy dojdzie w niej do całkowitego zobojętnienia.

Pomyłka...Porażka...Żenada !!!

Beznadziejny lekarz. Zdecydowanie NIE polecam. Niemiła, niesypmatyczna. Sprawia wrażenie niedowartosciowanej, zakompleksionej osoby. Nie wspomnę już o totalnym braku pojęcia jeśli chodzi o leczenie.

Beznadziejny lekarz.
Zdecydowanie NIE polecam.
Niemiła, niesypmatyczna.
Sprawia wrażenie niedowartosciowanej, zakompleksionej osoby.
Nie wspomnę już o totalnym braku pojęcia jeśli chodzi o leczenie.

Beznadziejny lekarz.
Zdecydowanie NIE polecam.
Niemiła, niesypmatyczna.
Sprawia wrażenie niedowartosciowanej, zakompleksionej osoby.
Nie wspomnę już o totalnym braku pojęcia jeśli chodzi o leczenie.

Do pracy przychodzi chyba za karę Naburmuszona oraz bardzo nieuprzejma Zdecydowanie nie polecam

Do pracy przychodzi chyba za karę
Naburmuszona oraz bardzo nieuprzejma
Zdecydowanie nie polecam

Pani doktor jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą nie zbywa pacjenta wszystko cierpliwie wytłumaczy jak potrzeba skieruje na badania krótko -godna polecenia

Świetna kobieta - byłam szalenie mile zaskoczona Jej podejściem. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, dała skierowanie na szereg badań - widać, że podeszła do moich dolegliwości z uwagą. Jest młoda, ale moim zdaniem kompetentna i godna polecenia.