lekarz Mahmoud Manssour

Przemiły i kompetentny lekarz. Z uwagą podchodzi do pacjenta,stawia trafne diagnozy, szczegółowo tłumaczy chorobę i sposób leczenia. W leczeniu stosuje zasadę stopniowania i jest skuteczny. Zdecydowanie polecam.

Udałem się do tego Pana po kontuzji kręgosłupa. Był nie uprzejmy i nie rozmowny. Nie dowiedziałem się też co może być przyczyną bólu i kontuzji. Poniżej kilka odpowiedzi Pana doktora. "Uważam że rezonans jest niepotrzebny i na tym zakończmy dyskusję" , "Jeśli mi Pan nie ufa to jest pełno specjalistów" "Abo się Pan leczy u mnie albo u rehabilitanta" Pozdrawiam

Udałem się do tego Pana po kontuzji kręgosłupa.

Pozdrawiam

Cóż, ja niestety i to zdecydowanie nie polecam tego ortopedy. Wybrałem się do tego lekarza w czerwcu b.r po urazie skrętnym kolana. Lekarz zbadał moje kolano tylko mechanicznie, sugerując zmiany przeciążeniowe w kolanie, tudzież zapalenie więzadła pobocznego piszczelowego. Na moją sugestię o zrobieniu rezonansu lekarz lekko oburzył się odpowiadając, że to ja przyszedłem do niego nie na odwrót, on leczy metodą małych kroków i jeżeli pierwsze metody leczenia zachowawczego nie przyniosą skutku, to będziemy leczyć inaczej. Po dwóch tygodniach i wykonaniu serii zaleconych zabiegów fizjoterapeutycznych (laser, pole magnetyczne, krioterapia), które nie przyniosły żadnego rezultatu, zostałem przekazany do lekarza, który wykonuje zabieg ze wstrzyknięciem osocza, jako, że ten zabieg miał pomóc. Finalnie wybrałem się do specjalistów z Bierunia, którzy wykonali odpowiedni wywiad i USG na miejscu, a następnie zdecydowanie poprosili o wykonanie rezonansu magnetycznego, aby sprawdzić wnętrze kolana - okazało się, że mam pękniętą łąkotkę oraz uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego, które wymagały artroskopii kolana. Straciłem ponad 2mce czasu, a niewiele brakowało, aby i dodatkowe kilkaset złotych na zabieg z osoczem, który zupełnie by nie pomógł, bo postawiono mi kompletnie złą diagnozę!

Polecam polecam ,polecam.Zgłosiłam się do pana doktora z bólem kolana po zerwanym pare lat temu więzadle krzyżowy przednim.Pare wizyt i leczenie akupunkturom przynosło SUPER EFEKT.Bòl zniknął całkowicie a dla mnie -còż -nowa jakość życia .Polecam pana doktora nie tylko jako bardzo dobrego specjaliste ale także człowieka o dużej kulturze osobistej..

Niestety nie mogę wystawić pozytywnej oceny dla tego lekarza. Udając się do niego na wizytę z wynikami badań, w których jasno sprecyzowane jest schorzenie i oczekując fachowego podejścia do sprawy - dobranie odpowiedniej formy leczenia i zapobiegania dalszemu postępowaniu choroby, lekarz rzucił okiem na wyniki ( nie czytając ich chyba nawet do końca) i zaczął pisać coś na komputerze 0 komentarza! Zdziwiona zaczęłam dopytywać o wyniki, na co lekarz stwierdził, że badania nic nie wykazały i nie widzi związku pomiędzy wynikami badania, a problemami z chodzeniem. Międzyczasie zaczął wypisywać już ...

Niestety nie mogę wystawić pozytywnej oceny dla tego lekarza.
Międzyczasie zaczął wypisywać już jakieś leki, nie pytając o to czy taki typ leków mi nie szkodzi i czy nie jestem na coś chora.
Potem na doczepnego przepisał jeszcze 3 typy zabiegów rehabilitacyjnych i przez 5 dni i zalecił okładać kolano ciepłem.
Po 3 dniach okładania ciepłem kolano spuchło i po udaniu się na 1 dzień zabiegów rehabilitacyjnych okazało się, że terapia przepisana przez lekarza nie jest prawidłowo dobrana ze względu na rozwijający się stan zapalny w kolanie i problemy wywołane z chodzeniem są spowodowane z nadmiernym ścieraniem się chrząstki kolana (zgodnie z wynikami badań, które zostały pokazane rehabilitantom). Zgodnie z zaleceniami rehabilitantki zmieniłam okłady na zimne i odpowiedniemu dostosowaniu rehabilitacji - przez rehabilitantów - do schorzenia zaczęłam powoli z powrotem chodzić.
Leki przepisane przez tego lekarza również jak się później okazało (wizyta u innego lekarza) były przepisane w ogóle nie na to schorzenie. Teraz po dobraniu odpowiednich leków i ćwiczeniach oraz okładów z zimna już chodzę normalnie, czeka mnie jeszcze 2 miesiące terapii, ale może już za niedługo bez zbędnego bólu będę już nawet biegać.
Podsumowując zdecydowanie nie polecam tego lekarza. kto wie jakby się to skończyło, gdyby została zastosowana cała terapia, która została polecona właśnie przez tego lekarza.

to nie jest tylko lekarz!! to pasjonat!!!! .... życzę każdemu pacjentowi takiego lekarza i takiego podejścia do CZŁOWIEKA!!!!! ..wdzięczny ARCHITEKT :))

jeden z najlepszych lekarzy, jakich poznałam (pracuję w służbie zdrowia, więc trochę ich poznałam) kompetentny, przemiły i poświęcający czas i uwagę pacjentowi, włącznie z tym, że po operacji poprawiał mi osobiście koc pod kolanem, żeby było właściwe ustawienie nogi, wytłumaczył na czym polegał zabieg i co się będzie działo po nim. uwialbiam Pana, Doktorze :) pozdrawiam

super lekarz super fachowiec dziękuję za wszystko b. zadowolony chodzący po roku

super lekarz super fachowiec
dziękuję za wszystko
b. zadowolony chodzący po roku

1000% satysfakcja, bardzo dziekuję Panie Doktorze za wszystko (trafna diagnozę i prawidłową terapię), jest Pan super i najlepszy

bardzo dobry, mnie wysluchal, postawil wlasciwa diagnoze i leczyl prwawidlowo, jestem zadowolony. Adas