lek. stom. Maja Danecka-Pasiekalek. stom. Maja Danecka-Pasieka - zdjęcie profilowe

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog

Wybitna chirurg implantolog gwarantująca leczenie na najwyższym światowym poziomie. Ciągle pogłębiana wiedza skutkuje kolekcją ukończonych kursów i warsztatów z zakresu implantologii i odbudowy kostnej oraz uczestnictwem w międzynarodowych kongresach PSI/ICOI/DGOI.

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.

Pani doktor potrafi dobrze leczyć a przy tym być delikatna! nie bałam się usiąść na fotelu. Moim zdaniem stomatolog godny polecenia!

Bardzo mi się podoba w gabinecie stomatologia Cichoń ,ze czas pracy tutejszych lekarzy jest bardzo elastyczna ;)Sama pani dr Pasieka jest mega dobrym chirurgiem . Widac ,ze ma ogromne doswiadczenie ;)

Świetny chirurg stomatolog . !!!! Bardzo dobrze poradziła sobie z moimi zatrzymanymi ósemkami . żadnych powikłań po zabiegowych . najpierw konsultacja była , powiedziała jak będzie wyglądać takie usuwanie zeba z kości ( bo to wtedy trzeba rozcinać dziąsło. rozwiercać kość.

Bardzo dobry lekarz chirurg . bardzo dobrze poradziła sobie z ósemkami , które miałam zatrzymane . zabieg nie był taki straszny ( musiała mi pani dr rozwiercić kość by dostać sie do zeba ) dobrze założone szwy . rana dobrze wygojona ;)

Pewna ręka doktor Mai dodała mi otuchy podczas implantacji. Po tym jak szybko wykonała ekstrakcję zatrzymanej ósemki tylko jej mogłam zaufać co do implantacji. Dwójka i trójka. Poszło naprawde sprawnie. Cały personel pracuje spokojnie, zadnego chaosu. Mozna czuc się bezpiecznie. Poza tym wiem ze implanty maja dozywotnia gwarancje co tez jest dodatkowym atutem. Polecam!