lekarz Maja Lichtańska-Król

Dermatolog

2,9

Nie polecam. Pani Doktor nie wysłuchała do końca. Nie zajrzała nawet do wykonanych przeze mnie wyników badań. Znam swoje dolegliwości, czuję co się dzieje z moją skórą. Pani doktor mówiła, że to niemożliwe. Nawet dobrze mnie nie pooglądała.

Bardzo rzeczowa, podjęła sie mojego leczenia i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Fachowo podchodzi do problemu, nie owija w bawełnę. Polecam.

Nie polecam tego lekarza!!! Mało konkretna i nie zainteresowana sytuacją pacjenta, wszystko o co się prosi jest wielkim problemem dla niej.

faszeruje antybiotykami, wypisuje generalnie drogie lekarstwa, jak do tej pory nie jestem zadowolona z leczenia u niej, może inaczej traktuje pacjentów na wizycie prywatnej, wizyta trwała 5 min.

Pani doktor interesuje się pacjentem, zna się na rzeczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u niej

Nie polecam tego lekarze. Nie zna się w ogóle na swoim zawodzie. Zrobiła mi się narośl na nodze, więc poszłam do tej lekarki.W gabinecie nie raczyła nawet sprawdzić co to jest. Powiedziała żebym posypała sobie to pudrem, ale o jej chodziło to dalej nie wiem. Kobieta ta już dawno powinna pójść na emeryturę.

Polecam tego lekarza. Jest bardzo wiarygodny, zna się na tym co robi. Jest perfekcjonalistą.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Polecam!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Polecam!