lekarz Maja Maroszek

Przepisuje leki zamiast zdiagnozować problemy. Zasięgnąłem opini innych lekarzy i była odmienna niż tej pani. Uważajcie.

Pediatra z powołania. Fantastyczny kontakt z dzieckiem i współpraca z rodzicem, rzetelna, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Oby było więcej takich lekarzy jak ona.

JEST SUPER, PODEJŚCIE DO DZIECI, MOJE DZIECKO DOBRZE JA WSPOMINA JAK LEŻAŁO NA PEDIATRII W CIESZYNIE

Pani doktor to cudowny człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. Wielka szkoda że nie przyjmuje prywatnie bo natychmiast zapisałabym do niej dziecko. Podczas pobytu w szpitalu bardzo pomogła mojemu synkowi wrócić do zdrowia a mnie wspierała dobrym słowem. Bardzo kompetentna. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Kompetentna, zawsze bardzo uprzejma, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Opiekuje się naszym synem od 10 lat i kolejne dziecko też zapiszę do niej, bo bardzo ją cenię. Jest otwarta na sugestie rodzica, pamięta ważne informacje o dziecku - nie trzeba ciągle jak to bywa u innych przypominać. Dobry człowiek.

Pani doktor to istny anioł ! Fantastyczna lekarka, z powołania, a nie z przypadku. Ma świetne podejście do dzieci, zwłaszcza tych małych, które bardzo szybko do siebie przekonuje ;) Polecam ją wszystkim, lekarka na 6+ !

Polecam ją wszystkim, lekarka na 6+ !

pani doktor konsultowała moje dziecko w szpitalu.Niestety średnio kompetentna.Mała wiedzę nadrabia miłą aparycją.Niedoświadczona

Wspaniała Pani, jasno przedstawia wszystkie istotne informacje. I aż się łezka w oku kręci kiedy można dostrzec Panią lekarz wśród dzieci... Niesamowite podejście oraz świetny kontakt z pacjentami. Według mnie taka "duszyczka bliska doskonałości" :) Zdecydowanie polecam!!!