lekarz Maja Rodobolska-Buda

2,6
2,1
2,7
2,1

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej profesjonalne podejście do pacjenta z kulturą osobistą opieką rodzinną jako lekarz rodzinny dba o całą rodzinę która leczy się kilkanaście lat do tej pory seniorzy.. Nie chorujemy ..bo leczymy się w tej przychodni lekarskiej.. Polecam .

Podczas wizyty patronażowej nad naszym dzieckiem Pani doktor zachowywała się dziwnie. Rzucała jakieś półsłówka, zadając jej pytanie nie była w stanie odpowiedzieć. Jak już odpowiadała to totalnie lekceważącym tonem.Nie słuchała co się do niej mówi.Przyszła niezapowiedziana i burczała coś pod nosem.Na pytania związane ze szczepionkami i inne dotyczące stanu zdrowia nie otrzymałam odpowiedzi. Nie zauważyła że dziecko jest poważnie przeziębione.Oczywiście zmieniamy lekarza i przychodnię.

Miłe podejście do pacjenta, profesjonalne zachowanie, może nie w pełni wyjaśnione metody leczenia ale jeśli wie się czego chce to spoko. Polecam innm.

Leczę się u dr Rodobolskiej od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentna, miła i uprzejma. Zawsze wszystko wyjaśnia i ma czas na pacjenta. Gorąco polecam.

Wystawia recepty "refundacja do decyzji NFZ" nawet dla niemowląt, zresztą błędnie wypełnione (brak PESEL itp.), metody leczenia średnio trafione, w rozmowie sprawia wrażenie "nieobecnej".

Raczej trudno nazwać tą panią lekarzem. Jako pediatra kompletnie nie zna się na rzeczy. Wpiera błędne informacje na temat szczepionek i nie tylko, poproszona o wypisanie recepty na mleko hypoalergiczne twierdzi, że takowe nie jest na receptę (bzdura - inny lekarz bez problemu wypisał)Zupełnie nie wie jaką diagnozę postawić i ciągle powtarza jedno - "proszę obserwować". Jestem w trakcie przepisywania dziecka do innej przychodni. Szkoda czasu i nerwów na wizyty u tej pani.

Pani dr jest jest niesympatyczna, niekomunikatywna i prezentuje skrajnie lekceważący stosunek zarówno do pacjenta jak i swoich obowiązków jako lekarza. Była u nas na wizycie patronażowej, która trwała maksymalnie 5 min. Na wstępie oznajmiła, że się spieszy, bo ma inne obowiązki, sama od siebie (prócz pytania "czy wie pani o szczepieniach") nic nie mówiła, a na moje pytania odpowiadała monosylabami albo jednym słowem, a najczęściej w ogóle je ignorowała. W trakcie tej wizyty nie dowiedziałam się niczego, a po niej pozostał tylko niesmak. Był to mój pierwszy i mam nadzieję jedyny kontakt z panią dr Mają Rodobolską - natychmiast przepisujemy dziecko do innej przychodni.

Nigdy więcej nie pójdę już do tej lekarki i wszystkim szczerze ją odradzam. Pacjenta traktuje jak totalne zero, które jest winne temu, że zachorowało i zajmuje jej cenny czas. O chorobie nic nie mówi, a "ciągnięta za język" zmienia temat. Zdarzyło jej się zapisać antybiotyk, który tylko pogorszył moją chorobę. Nie słucha tego, co się do niej mówi (jakieś 5 razy pytała mnie, czy brałam już rano leki - czy ja mam według niej demencję?). Potrafi tylko - za przeproszeniem - opieprzać pacjenta i lekarzy, którzy go wcześniej leczyli (i np. zaordynowali jakieś leki). Nie czyta dokumentacji, każe pacjentowi wymieniać leki z pamięci (mimo, że kazała sobie tę dokumentację skserowaną przynieść i mimo, że pacjent może przecież coś pokręcić ze zdenerwowania).

Po wizycie u tej pani jedyne co zyskałam, to skierowania na zupełnie zbędne badania (które robiłam już 3-4 miesiące temu i były ok) oraz zupełnie zszargane nerwy. Szczerze odradzam tę przychodnię!

Zdecydowanie odradzam. Wizyty odbębnia, jest niemiła dla dzieci i dla rodziców. Kiedy dziecko było chore pierwszym pytaniem było czy zabieramy dziecko do marketu. Kiedy byłam chora nie chciała dać mężowi zwolnienia z pracy twierdząc że nic takiego się nie należy chociaż zusie powiedziano co innego. W ciągu trzech miesięcy było wiele innych sytuacji ale szkoda czasu na pisanie. Szkoda słów... Odradzam!!!

niestety nie polecam się leczyć u tej Pani , po zwolnienie , receptę jak najbardziej, wysyła do specjalistów bezpodstawnie , nie potrafi zdiagnozować choroby , nie wiem jakim cudem tacy ludzie zostają lekarzami i prowadzą ośrodek zdrowia