lekarz Maksim Tichonow

Psychiatra, Wizyty domowe

Wspaniały lekarz. Chodzę do niego od ładnych kilku lat . Uprzejmy po prostu ludzki .Wysłucha , doradzi jednym słowem profesjonalista .

Strasznie denerwujący człowiek. Podczas wizyty u niego masz wrażenie,że kłamiesz. Jest ignorantem i podczas rozmowy masz wrażenie, że z ciebie kpi i nie traktuje cię poważnie, nie polecam!

najlepszy lekarz jakiego spotkałam - normalny!!! szanuje pacjentów i świetnie leczy. można z nim po ludzku porozmawiać, bardzo mi pomógł, wreszcie śpię, nie budzę się z lękiem, mogę normalni pracować. po prostu zyję !!!

wiedza, profesjonalizm, kompetencje; polecam

wiedza, profesjonalizm, kompetencje; polecam

Każdy ma swoje zdanie na temat tego psychiatry, mi jednak nie odpowiada, nie wzbudził mojego zaufania, miałam wrażenie, że nie słucha tego, co mam do powiedzenia. Leki dobrał mi całkiem dobrze, więc gdybym potrzebowała tylko leków, poszłabym do niego. Bez zbędnych rozmów i uzewnętrzniania się.

Polecam z czystym sumieniem. Decyzja o ewentualnej zmianie lekarza, po wizycie przychodzi sama.

Bardzo miły, cierpliwie wszystko tłumaczy, poświęca wiele czasu pacjentowi oraz dokładnie dobiera leczenie. Cieszę sie, ze jestem pod opieką tego lekarza.

Miły, Uprzejmy, Kompetentny, Profesjonalista, Prawdziwy Lekarz z powołania

Miły, Uprzejmy, Kompetentny, Profesjonalista, Prawdziwy Lekarz z powołania

polecam. lekarz z powołaniem. zawsze ma czas dla pacjenta, miły , uprzejmy

polecam. lekarz z powołaniem. zawsze ma czas dla pacjenta, miły , uprzejmy

Do tej pory nie spotkalam, az tak kompetentnego lekarza, pomogl mi tak jak tego oczekiwalam.szczerze polecam!