lekarz Małgorzata Anusiewicz-Siemczonek

2,2
2,6
2,2
1,8

Przyszedłem na badania sportowe do pani, odrazu zostałem potraktowany rzeczowo kiedy wszedlem do gabinetu zaznacza swoją wyższość wyganiajac mnie z gabinetu kiedy moj rodzic poszedl do łazienki ponieważ "nie mam 18 lat wiec nie moge przebywać sam". po pytaniach odnosnie niskich plytek krwi odpowiedzialem ze jest to u mnie normalne i dziedzicze to po rodzicach i do momentu kiedy mam 100 tysiecy nie musze sie martwić (taka informacje dostalem rok temu) pani odpowiedziała że ona zna normy i nie powinienem jej mówić co ma wiedzieć. Podsumowują: -Zero empati -brak szacunku ...

-Zero empati
-brak szacunku
-aroganckie odzywki
-poczucie wyższości nad pacjentem
Omijac szerokim łukiem.

Nie wiem skąd niepochlebne opinie. Byłam u Pani doktor kilka razy i każdą wizytę mogę ocenić bardzo pozytywnie. Wywiad lekarski, kompleskowe badania i duże zaangażowanie. za każdym razem. Mam porównanie z innymi lekarzami tej specjalizacji i zdecydowanie będę korzystać z usług Pani doktor.

Byłam na wizycie u pani doktor, bynajmniej nie z wyboru - tak mnie umówiła pani z infolinii Enel-Medu przed wizytą u lekarza medycyny pracy. Ile ja się nasłuchałam, że skoro gorzej widzę od paru miesięcy to czemu przychodzę z tym dopiero teraz, lekarze medycyny pracy nie mają w obowiązkach leczenia ludzi… Generalnie po wizycie zadaję sobie pytanie: to za co pani doktor bierze pieniądze, jeśli nie ma ochoty badać pacjenta w potrzebie? Jeśli ktoś myśli o tej pani doktor z wyboru, a nie z przypadku - niech się porządnie zastanowi.

Szczerze to szok że takie osoby są lekarzami: nieprofesjonalna, odpowiada na pytania "a skąd ja mam to wiedzieć ", niepomocna, protekcjonalna, robi z pacjenta glupca. Szczerze odradzam wizytę u takiego lekarza. Płacąc można na pewno iść w miejsce gdzie uzyska się pomoc w kulturalny sposób i nie bedzie sie bało o cokolwiek zapytać.

Pani Anusiewicz-Siemczonek to wysoce nieuprzejma, protekcjonalna osoba. Z wyższością i ironią odpowiadała na moje wątpliwości i pytania wyrażone w kulturalny sposób. Wydaje się kompetentną lekarką, jednak jeśli tylko ma się możliwość, nie warto narażać się na uszczypliwości i protekcjonalność od osoby, do której idzie się po (płatną!) usługę. Wieczór popsuty, odradzam.