lek. dent. Małgorzata Arboczius

Bylam jakis czas temu leczyc próchnicę, uprzedzilam ze boje sie dentysty, ona ze damy mocne znieczulenie. Dala mi takie, ze az sie po nim cala trzeslam. I bylo mi niedobrze. Jak chwycila za wiertlo i przylozyla do dziury to az drgnelam z bolu. Caly czas jej mowilam ze mnie boli ! I wkoncu przestala... minelo 3 dni od wizyty zanim przestalam czuc zeby. I wtedy zobaczylam ze zab zrobila do polowy tam gdzie siega moj wzrok. Dodam ze bylo to prywatnie.

Pani doktor to sympatyczny, kompetentny zawodowiec. Leczy od wielu lat mnie i moja rodzinę. Gorąco wszystkim polecam!!!!!!! Marek

Marek

naprawdę fachowa dentystka, polecam każdemu i prywatnie i państwowo :-)

naprawdę fachowa dentystka, polecam każdemu i prywatnie i państwowo :-)

Bardzo przemiła pani stomatolog,kompetentna,dokładna.Jestem bardzo zadowolona:)polecam!!!przede wszystkim TYM ktorzy boja sie dentysty:)

Bardzo miła pani . Byłam u niej parę razy , miałam już leczenie kanałowe i nic nie bolało . Bez znieczulenia . Znieczuleniem pani Arboczius jest jej uśmiech . Wizyty sa za darmo w przychodni . Mam do niej wielkie zaufanie . Polecam