Pani Gosia ma wspaniałe podejście do dzieci,nasza córcia miała fatalnie ustawione łopatki i koślawe stopy. Dostałyśmy kilka ćwiczeń, które córka wykonuje w domu i po kilku tygodniach już było widać zmiany.Bardzo polecamy,prawdziwy rehabilitant,który zna się na rzeczy.

Pani Małgosia jest bardzo kompetentnym terapeutą, prowadzi moje dziecko ze skrzywieniem kręgosłupa. Rewelacyjny ma kontakt z moja córka, a co najważniejsze rotacja kręgosłupa zmniejszyła się znacznie. Bardzo polecam rodzicom, którzy mają dzieci z problemami kręgosłupa.