lekarz Małgorzata Bąk

PANI DOKTOR BĄK JEST ŚWIETNYM I DOŚWIADCZONYM PEDIATRĄ,ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA I ODDANA SWOIM MAŁYM PACJĘTĄ,MA CZAS ABY POŚWIĘCIĆ NA ROZMOWE Z DZIECKIEM I JEGO RODZICEM ZAWSZE CHĘTNIE WYTŁUMACZY NA CZYM POLEGO PROBLEM I JAK GO LECZYĆ,JAK ZAISNIEJE POTRZEBA TO NIE ODMAWIA NIGDY WIZYTY DOMOWEJ ,TRAFNIE STAWIA DIAGNOZE I DOBRZE DOBIERA LEKI POLECAM WSZYSTKIM TĄ LEKARKE DZIECI JĄ UWIELBIAJĄ I CHĘTNIE DO NIEJ CHODZĄ

Super chodzę do Pani Bąk już 13 lat (mam tyle) Bardzo uprzejma kobitka polecam 100000000000000000000000000% mikoi

mikoi

Do Pani doktor przyprowadzam dzieci po papierki - gdy się rozchorują trzeba je usprawiedliwic w szkole, a gdy naprawdę cos im doleka przychodze juz konkretnie po skierowanie do specjalisty. Pani doktor operuje Bactrimem i Griprinosinem na zmianę, niezależnie od schorzenia. To na tyle

To na tyle

Chodzimy do p doktor całą rodziną i jesteśmy wszyscy zadowoleni z czystym sumieniem mogę polecić dok BĄK bo jest miła dla maluchów starszych dzieci i ich rodziców Beata B

bardzo miła i kompetętna, z czystym sumieniem polecam

bardzo miła i kompetętna, z czystym sumieniem polecam

Świetny pediatra, kompetentny, zawsze pamięta swoich małych pacjentów, nie są oni anonimowi dla Pani doktor. I co najważniejsze: potrafi uspokoić rodziców, wszystko wytłumaczy, a dla dzieci: przekochana kobieta. Polecam Panią Doktor w 100%. mama Mateuszka

mama Mateuszka

super fachowosc, doswiadczenie, rozpoznanie , leczenie, szybko i konkretnie

super fachowosc, doswiadczenie, rozpoznanie , leczenie, szybko i konkretnie

Niewiarygodne zaangażowanie Pani doktor. Super lekarz wart polecenia. Zawsze chętnie i z uśmiechem pomaga małym pacjentom i ich rodzicom, cierpliwie odpowiadając na każde pytanie. Jedyny lekarz, do którego chętnie chodzą moje córki.

Super pediatra:)uprzejma,miła,moj syn uwielbia panią doktor.Polecam w 100%

Super pediatra:)uprzejma,miła,moj syn uwielbia panią doktor.Polecam w 100%