lekarz Małgorzata Bańczerowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Byłam u pani Bańczerowskiej w prywatnym gabinecie, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Gabinet w kamienicy, bardzo dobrze wyposażony, na miejscu USG. Podejście doktor profesjonalne, miła, ciepła i poświęciła mi bardzo dużo czasu na tłumaczenie problemu z jakim przyszłam. Niestety nie obeszło się bez zabiegu czyszczenia, doktor sama umówiła termin na taki dzień kiedy była w szpitalu, zabieg wykonała osobiście. Polecam z czystym sumieniem. Pani rejestratorka bez problemu umówiła termin wizyty, kiedy nie oderano ode mnie telefonu - po chwili oddzwoniono. Wszelkie formalności związane z zakończeniem leczenia wydane bezpłatne i od ręki,

Nie polecam ! Moja szwagierka chodziła prywatnie do Pani Małgorzaty i miała termin porodu dajmy na to 21.02.2014 i umawiała się na wizytę jeżeli tego dnia nie urodzi. Nie urodziła przyszła na wizytę i okazało się że Pani ginekolog jest na urlopie i wraca dopiero po tygodniu. No a przecież wszystkie badania ma Pani ginekolog. po 4 dniach szwagierka zaczęła krwawić i bolały ją jajniki pojechała na porodówkę oczywiście były problemy z przyjęciem bo Szwagierka nie miała wyników badań dlatego że Pani ginekolog miała być przy porodzie. Na dodatek okazuje się że moja Szwagierka od początku ciąży ma zrobione jedno badanie tak jakby wg nie chodziła do ginekologa a płaciła 150 zł miesięcznie wiec Pani Małgorzata miał za co wyjechać na urlop. Co się okazała nikt nie ma do niej numeru żeby zadzwonić nawet na porodówce gdzie tez pracuje oni ją ni znają. Dziewczyna młoda pierwsza jej ciąża ma stress bo zamiast zaopiekować się pacjentka wolała się wczasować

Bardzo dobry specjalista! Polecam zwłaszcza cierpiącym na endometriozę. Nigdy nie odczułam, że jest tam dla pieniędzy lecz po to by poradzić coś na tą niesforną dolegliwość.

Pani Doktor jest osobą niezwykle dokładną i delikatną, wszystko wytłumaczyła bardzo powoli i na modelu. Jako pierwsza postawiła prawidłową diagnozę mojej choroby, kilku lekarzy przed Panią Doktor niepotrzebnie mnie faszerowało lekami. Ja już znalazłam swojego lekarza, polecam z całego serca.

SUPER MIŁA,SYMPATYCZNA,KONKRETNA,POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

SUPER MIŁA,SYMPATYCZNA,KONKRETNA,POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

Wspaniały lekarz, godny zaufania przeprowadził bardzo dobrze operację do której mnie gruntownie przygotował

Niewątpliwie bardzo dobry specjalista. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta u Pani doktor. Szczerze polecam wszystkim kobietom.

Polecam Pani doktor , jest wspaniałym lekarzem ,lekarzem z powołania .Jestem w ciąży i ona jest moim drugim lekarzem prowadzącym ciąże , poprzedni lekarz się nie sprawdził a ona sprawdza się w 100 %

Wspaniałe podejście do badania po pierwszej wizycie - nie zamienię jej już na innego lekarza. Gorąco polecam

Polecam panią dr Bańczerowską.Bardzo dobry specjalista. Poza tym, to przesympatyczna osoba.