lekarz Małgorzata Bargieł-Padło

Pediatra

Pani dr stwierdziła u obu dwóch synów....katar, przepisała litanie leków w tym leki na alergie oraz dla 4 miesięcznego dziecka żel do nosa stosowany od 3 roku życia który mi w aptece na szczęście nie sprzedali ... Strach pomyśleć co by było gdyby byli poważnie chorzy. Nie polecam Pani dr. Nie próbuje leczyć dzieci domowymi sposobami. Faszeruje dzieci chemią bez uzasadnienia!!! Byłem raz i nie pójdę więcej. Bardzo droga !!!

Pani doktor leczyła mnie od dziecka zawsze wiedziała w jaki sposób pomóc oraz co mi się dzieję. Najlepsza i najbrdziej kompetentna Pani Doktor!:) POLECAM!

Również potwierdzam że pani dr lubi wypisywać antybiotyki na wszystko , na katar, na kaszel itd. Nie daje skierowań na badania co powinno być pierwszym rzutem. Kiedyś faktycznie podchodziła o wiele lepiej do diagnozy i leczenia. I bierze sporo kasy jeśli chodzi o dzieciaków tym bardziej że nie wykonuje badań w gabiniecie.

Pani dr dwukrotnie stwierdzila u naszego dziecka zapalenie oskrzeli (ostry stan), przepisala litanie leków m.in. antybiotyk i roztwory do nebulizacji w konskich dawkach... Nie wierząc w to pojechaliśmy do innego lekarza, który stwierdził, że osłuchowo wszystko jest wporządku, a katar i kaszel to wynik niegroźnej infekcji!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepisał tylko syrop wykrztuśny i sól fizjologiczną do nebulizacji!!!! Dziecku po 2 dniach minął kaszel... Nie polecam Pani dr nikomu, może kiedys była dobrym lekarzem, teraz idzie na łatwiznę. Żal mi dzieci które Pani dr faszeruje chemią bez uzasadnienia!!! Ja już napewno nigdy jej nie zaufam:(

Niestety, Pani dr nie słucha rodziców. U mojej starszej córki 2 razy zdiagnozowała zapalenie płuc, wypisała bardzo dużo leków, udałam się z nią do innego lekarza,który dał skierowanie na badania,które kolei wykluczyły zapalenie płuc. Pani doktor powtarzała, że ona się zna, bo leczy już długo I CHYBA WIE, JAK WYGLĄDA ZAPALENIE PŁUC!! Proszę ze mną nie dyskutować :( na moje sugestie, że dziecko jest alergikiem leczonym i że w poradni alergologicznej nam powiedziano, że będzie miała charakterystyczne "furczenie" w płucach, pani dr powiedziała: TAAA, WSZYSTKO ZWALACIE NA ALERGIE... badania: CRP, morfologia +rozmaz, RTG klatki piersiowej wykluczyły zapalenie płuc. Aż strach pomyśleć, ile dzieci zeżarło za przeporszeniem ZINNAT który pani dr tak uwielbia przepisywać bez potrzeby... Biedne dzieci. badajcie swoje dzieci i nie dajcie się tak łatwo. Dzisiaj poszłam do przychodni z młodszą córką po skierowanie do alergologa-też zaczęła kaszleć i też pani dr zdiagnozowała zapalenie płuc.Zinnat 10 dni, encorton ble ble... Drugi lekarz, do którego się udałam wykluczył zapalenie płuc i kazał odstawić leki... ps. poszłam do przychodni,w której niestety znowu zastałam szanowną panią antybiotyk-wszystkowiedzącą...

Wciąż poszukujesz "Pediatra Olkusz"?

Leszek Danecki

Lekarz rodzinny