lekarz Małgorzata Bargieł-Wierdak

Okulista

Witam! Pani Doktor bardzo chamska byłem u niej pierwszy i ostatni raz! Tacy lekarze nie powinni mieć dostępu do pacjentów! Skąd ona się urwała wyzwała mnie cyt,, po co tu przyjechałeś zaraz sam sobie będziesz to wyciągał! " to jest podejście godne lekarza? Głupio się poczułem, ale najważniejsze żeby było po wszystkim coś wbiło mi się w oko! I to nie wszystko teraz słabo widzę na to oko... poniżej krytyki! Oko to nie łopata trzeba delikatnie Doktorko!

Witam!

Pani kazała czekać z ciałem obcym w oku i bólem na godzinę przyjęć (ponad 3h) pomimo, iż miała dyżur. Usunęła w końcu jeden opiłek pozostawiając jeszcze trzy wbite w oko i nawet nie założyła opatrunku. Poniżej krytyki!

Wciąż poszukujesz "Okulista Krosno"?

ulica Piłsudskiego 51

Krakowska 13 lok. 34