lekarz Małgorzata Barnaś

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo dobre i profesjonalnie odejście do pacjenta zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam z czystym sumieniem!! Od lat leczę dwójkę dzieci i nigdy nie zawiodłam się na wiedzy Pani doktor.❤️

Polecam z czystym sumieniem!!
Od lat leczę dwójkę dzieci i nigdy nie zawiodłam się na wiedzy Pani doktor.❤️

Nikomu nie polecam tej pani. Zadufana w sobie, arogancka, przerywajaca wypowiedz pacjenta, ignorujaca podawane przez niego informacje o zdrowiu, w bezczelny i chamski sposob zwracajaca sie do pacjenta. Bagatelizuje objawy, wrecz sugeruje hipochondrie. To skandal, ze taki ktos pracuje w tym zawodzie!

Odradzam wizyty u tej Pani. Ignoruje pacjęta , nie traktuje poważnie zgłasznych dolegliwości przez dziecko. Pani doktor nie ma wiedzy ani tym bardziej umiejętności do diagnozy i lecznia .Nie wiem jak to wogóle możlwe, że została dopuszczona do zawodu. Moja opinia podparta jest kilkoma wizytami.

Bardzo polecam...uprzejma, kompetentna, widać, że stara się pomóc, wszystko dokładnie nam wytłumaczyła. W stu procentach polecam.

Wspaniały lekarz, uprzejmy, super podejscie do pacjenta! 18 lat miała pod opieka mojego syna i jestem Jej wdzieczna!

Doktor Barnaś jest bardzo uprzejmym lekarzem, chętnie odpowie na wszystkie pytania. Jedyną wadą jest to, że zbyt chętnie przepisuje antybiotyki.

Chodzę do pani Barnaś od lat i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie, polecam!

Pani doktor bardzo pomogła mi w rozwiązaniu istniejącego problemu. Serdecznie polecam.