lekarz Małgorzata Berndt

2,9
2,9
2,6
2,5

Pani Doktor martwiła się tylko o to, żeby maseczka była dobrze naciagnieta na twarz (czerwiec 2023) -zero pytań do pacjenta, pretensja w głosie i w ogóle -czego pacjetka przeszkadza w pracy?

Prowadzila moja ciaze. Nie zauwazyla podejrzanych uplawow, ktore byly objawem toczacego sie procesu zapalnego. W 27 tc trafilam ze skurczami na izbe przyjec, tam wykryto infekcje ktora je spowodowala. Bylam leczona antybiotykiem, musialam lezec praktycznie do konca ciazy, odczuwalam skurcze i przezylam najgorszy stres w swoim zyciu. Na kolejnej wizycie, kilka dni po wizycie w szpitalu, przedstawilam jej badania z izby przyjec, min ktg, postawiona diagnoze. Bylam przerazona i zapytalam czy uda sie te ciaze donosic do konca. Powiedziala ze smutkiem ze nie wie. Rozumiem, ze chciala byc szczera, ale chyba w takim momencie w jakim bylam potrzebna byla mi nadzieja ...
Zmienilam lekarza prowadzacego, z reszta dostalam takie zalecenie na izbie przyjec szpitala gdzie trafilam ze skurczami, jak tylko zobaczyli jej nazwisko w karcie mojej ciazy. Nie polecam, choc wydawala sie taka kompetentna na poczatku, to nie rozpoznala objawow stanu zapalnego drog rodnych, ktore spowodowaly skurcze i olbrzymi stres moj i dzieca.

Leczę się u dr Berndt wiele lat, jest profesjonalnym, kompetentnym lekarzem, sprawdza wyniki poprzednich badań zlecone przez lekarzy innych specjalności. Niezwykle uprzejma, spokojna i zrównoważona.

Byłam u niej 3 razy i niestety żałuję, że nie wierzyłam w negatywne opinie na jej temat, które czytałam wcześniej w internecie. Zawsze uważałam, że ludzie na forach internetowych przesadzają, niestety po tym jak dzisiaj potraktowała mnie pani dr sama wystawiam negatywny komentarz. Być może uznała, że taką młodą osobą jak ja (mam 22 lata) nie trzeba się przejmować. Pani dr najchętniej przepisywałaby dożywotnią antykoncepcję oraz bardzo chętnie robi dodatkowo płatne badania. Problem zaczął się kiedy odmówiłam pobrania sobie cytologii, ponieważ uważałam, że nie ma jeszcze potrzeby. Mój błąd że nie chciało mi się odebrać ostatniego wyniku który robiłam sobie u innego dr. (telefonicznie dowiedziałam się jaki jest wynik) i nie miałam podkładki w formie papierka. Dr Berndt jednak uznała, że koniecznie muszę mieć zrobioną kolejną cytologię a jak jej nie zrobię to będziemy musiały zakończyć współpracę. Powiem tylko, że byłam porażona tym jak mnie potraktowała, a nasza współpraca rzeczywiście po tej wizycie się zakończyła :)

Chodze do Pani Małgorzaty Berndt już 11 lat i mam bardzo pozytywne wrażenia.Bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu,zawsze bardzo dokładnie i delikatnie bada.Jest przemiłą i ciepłą osobą.Nigdy się nie spotkałam z tak dobrą ginekolog.Jak wymieniam informacje z moimi znajomymi, tofaktycznie jszst żadki przypadek.Dziwią mnie te nagatywne opinie, nie wierze,żeby człowiek aż tak się zmieniał,każdy może mieć zły dzień ,ale nie ciągle, może to w ludziach jest problem.Pozdrawiam

Niby ten sam lekarz a skrajne opinie. Gdy byłam w 7 miesiącu ciąży, to na pytanie jak się czuję, powiedziałam prawdę, że fizycznie całkiem dobrze, ale, że psychicznie gorzej: mam problemy ze snem, że w pracy jakoś nie mogę się skoncentrować, robię wszystko dwa razy dłużej itp.. P. doktor zasugerowała mi pójście do psychologa i sama zaproponowała zwolnienie z pracy. Nie skorzystałam, bo stwierdziłam, że od samego zwolnienia samopoczucie mi się nie poprawi, a pracować i tak będę. Nie pytałam na ile dni to zwolnienie, bo i tak jestem na własnej działalności.
Zauważyłam pewną prawidłowość, Ci co są na państwowych posadach, albo im nie zależy na pracy cenią lekarzy co dają zwolnienia, ci co pracują w prywatnych firmach pracują do ostatnich dni i bardziej zależy im na leczeniu niż zwolnieniu.

Szczerze odradzam tę lekarkę. Wyniosła, nie potrafi 'schylic się' do pacjenta. Nie robi nawet wrazenia. Podczas 4 wizyt ANI RAZU mnie nie zbadala. Leczenie podejmowala na podstawie wywiadu ustnego. Byc moze nie wymagalo to badania, ale ja przywyklam do innych standardow.

Wszystko pięknie. Niestety pani Berndt zdaje się interesować tylko drastycznymi przypadkami. I jak mówię, że coś się zmieniło i boli od tygodnia to dla niej to żadna atrakcja. Twierdzi, że wszystko jest w normie. Są oczywiście rzeczy, które same przechodzą, ale kilka słów wyjaśnienia albo o zapobieganiu takim sytuacjom wystarczyłoby żeby klientka poczuła się bezpieczniej. Pani Berndt jest delikatna, ale nieczuła. Tak bym to określiła.

Pani Berndt jest delikatna, ale nieczuła. Tak bym to określiła.

Byłam u Pani doktor w Medicover, usłyszałam, że dopóki mam okres nie mam po co przychodzić, bo ma pacjentki, które wcale nie miesiączkują od roku. Potem sprawdziła moje inne wyniki badań i zaczęła podważać decyzje mojego lekarza prowadzącego, ze tego typu działania były zupełnie niepotrzebne (teraz z perspektywy czasu, kiedy jestem po operacji wiem, że mój lekarz zaregował trochę za późno, wcześniejsza interwencja miałaby lżejsze skutki, ale jest już dobrze. Strach pomyśleć co by się działo gdyby zajęła się mną pani doktor)

Byłam dziś u pani w Medicoverze - poszłam do niej, bo mój ginekolog ma zajete terminy do końca miesiąca. Jestem w 4 miesiącu ciąży - chciałam poprosić o zwolnienie z pracy na 2 tygodnie (nie na miesiąc ani do końca ciąży). jestem bardzo przemęczona, mam przyśpieszony rytm serca w sytuacjach stresowych lub zmęczeniu. Od początku ciąży przez cały czas pracuję, pracuję przed kompyterem, ostatnio mam bardzo stresujące sytuacje - chciałam odpocząc. Co powiedziała pani dr? "jak się jest zmęczonym to się bierze urlop, a nie zwolnienie" oraz "wszystkie kobiety w ciąży chodzą do pracy". Wyszłam z bijącym sercem, trzaskając drzwiami. Kiedy byłam u internistki z tym sercem, internistka po konsultacji sytała, czy chcę zwolnienie, zeby odpocząc, pani ginekolog ma z tym problem..... Zastanawiam się, czy ta pani w ogóle była kiedyś w ciąży i wie, jak kobiety mogą się czuć w pierszym trymestrze? Kobiety w ciązy w Polsce wolą brać zwolnienie zamiast urlopu, zeby móc dłużej zostać z dzieckiem. Po prostu.