Małgorzata Bethke

Reumatolog

Bardzo miła osoba , Pani doktor jest też lekarzem chorób wewnętrznych znam ją jeszcze z innej przychodni i pewnie dlatego ma bardzo rozległą wiedzę i zna się na tym co robi . Prawdziwy specajalista dla prawdziwie chorych ! Polecam

Prawdziwy specajalista dla prawdziwie chorych !
Polecam

Pani doktor jest wspaniała, bardzo mi pomogła. Jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Co więcej, odkryła u mnie chorobę spoza swojej specjalności. Trafiłam też do niej z polecenia kilku osób. Nie rozumiem jak można na temat tak kompetentnego lekarza wypowiadać się negatywnie.

Bardzo miły lekarz , kompetentny , trafnie stawia diagnozy , ma trochę mało czasu ale to chyba wynik organizacji pracy w przychodni . Bardzo polecam

Bardzo kompetentny lekarz, dociekliwy. bardzo trafne diagnozy,nawet wykraczające poza reumatologię! Zdecydowanie polecam

polecam

Lekarzem trzeba być z powołania a nie dla innych "celów". Niestety nic dobrego o tej Pani doktor nie jestem w stanie powiedzieć. Pacjenta traktuje jak powietrze. Na odległość bez badania wie co choremu dolega. Nikomu nie polecam !!!

Lekarzem trzeba być z powołania a nie dla innych "celów".