Prawdziwy lekarz z sercem. Rzeczowa, kompetentna, miła i wyrozumiała. Pani dr leczy mojego dziadka na cukrzycę.

Mam złożona wadę wzroku,dobieralam okulary u wielu okulistów ale ten mnie zadziwił.W 3 minuty dobrał mi doskonałe okulary,których inni nie potrafili dobrać przez lata.Fachowiec najwyższej klasy,wielki szacunek.

Gorąco polecam. Lekarz z powołania, dociekliwy. Nie zbywa człowieka tylko stara się dowiedzieć co jest przyczyną choroby. Wdzięczny pacjent.

Bardzo kompetentna, polecam !!! nie dzieli pacjentów na lepszych i gorszych profesjonalistka w swojej dziedzinie

polecam w 100%. Prawdziwy lekarz, mający przy tym znakomite podejście do pacjenta, wiarygodny, z którym można porozmawiać nie tylko o problemach zdrowotnych ale także i tych ,,życiowych", znakomity specjalista. Innymi słowy - właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

Bardzo kompetentny oraz rzeczowy lekarz. Kulturalna, miła i sympatyczna. Pokrótce mówiąc lekarz wzorowy!!

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani doktor. Wzorowe podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista. W pelni Polecam Dr Bień.

Szczerze Polecam panią doktor. Zna sie na bardzo dobrze na pracy którą wykonuje. Bardzo dobry lekarz.

Wciąż poszukujesz "Internista Ostrowiec Świętokrzyski"?

Ewa Składanowska

Lekarz medycyny pracy