Małgorzata Bilińska

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, fachowy i życzliwy. Leczę się u pani doctor w Luxmed Gdańsk. Mam 77 lat i liczne dolegliwości, więc moje leczenie nie jest proste.

Najlepszy lekarz na świecie. Dziękuje że jesteś. Jestem, chodzę i żyję tylko dzięki właśnie Pani doktor, która zawsze znajdzie czas. K.W.

Pani doktor Małgorzata Bilińska w/g mnie jest bardzo dobrym, merytorycznym lekarzem. Byłem pod opieką Pani i jestem bardzo zadowolony z leczenia. Dziękuję bardzo za pomoc.

Mam 77 lat, liczne dolegliwości, leczę się u Pani doctor w Luxmed Gdańsk. Jestem bardzo zadowolona z fachowości i życzliwego podejścia do pacjenta.

bardzo dobry lekarz specjalista w mało spotykanej chorobie jaka jest MIASTENIA.Miła , uprzejma bardzo dobry kontakt lekarz - pacjent, skuteczna w leczeniu trudnej do rozpoznania miastenii. Dzięki Pani doktor ludzie dotknięci ta chorobą mogą normalnie funkcjonować.Duża wiedza medyczna, bardzo dobre tłumaczenie pacjentowi o chorobie i sposobie leczenia. Polecam tego lekarza wszystkim chorym na miastenie

Pani dr Bilińska,jest lekarzem z powołania.W każdej chwili można na doktor polegać.Poświęca tyle czasu pacjentowi ile wymaga stan zdrowia.Mimo,że jest bardzo zajęta,naprawdę w pełni z uwagą wysłuchuje i analizuje objawy.Leczę się u doktor od ponad 11 lat.Wszystkim chorym życzę kontaktów z lekarzami,takimi jaką jest dr Bilińska.

Jestem pacjentką od kilku lat (choruję na miastenię). Dzięki dr Bilińskiej nie muszę przyjmować żadnych leków. Czuję się rewelacyjnie. Gdyby nie ona, nie wiem co by się ze mną teraz działo. Jedyny mankament to dłuuuuuuugi czas oczekiwania na wizytę w Akademii oczywiście, bo w LUX MED-zie (gdzie również sie z nią spotykam) wizyta szybko, ale drogo. Bardzo polecam dr Bilińską.

Serdecznie pozdrawiam panią doktor, życzę zdrowia i samych trafnych diagnoz. Pacjentka z miastenią.

Jest bardzo dobrym lekarzem skutecznie leczy mało spotykaną chorobę taką jak miastenia. Jestem jej pacjentką ufam jej.

nowe leki, nowe poszukiwania, szybka reakcja

nowe leki, nowe poszukiwania, szybka reakcja

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
80-244 Gdańsk
NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia