lekarz Małgorzata Biłogan

2,2
2,5
2,6
2,4

Bardzo mila i uprzejma pani doktor..naprawde zalezy jej na pacjencie..spokojnie tłumaczy..rzetelny wywiad..bardzo polecam

Bardzo dobra lekarka. Sumiennie podchodzi do swoich obowiązków. Grzecznie i logicznie odpowiada pacjentowi na wszystkie pytania. Dokładnie wyjaśnia na czym będzie polegał dalszy przebieg leczenia. Serdecznie polecam

Jako osoba polecam tego specjalistę wobec złych opini przeważnie złe komentarze piszę konkurencja nie zgadzam się z opiniami na tym portalu z innymi osobami w mojej opinii specjalista jest bardzo dobry

Pani doktor jest nieuprzejma, sprawia wrażenie jakby bała się osób chorych. Dłużej prawiła mi kazanie, że się nie zaszczepiłam na wiadomo co, niż stawiała diagnozę. Diagnoza nie sądzę, że trafna, ponieważ po 3 tygodniach znowu muszę iść do lekarza, bo nie przeszło. Test negatywny, ale i tak zasugerowała, że tak choruję, bo się nie zaszczepiłam na chorobę, której nie miałam. Stanowczo odradzam.

Może i jest specyficzną osobą, ale też i konkretną. Czasami jej się nie dziwię, że ręce jej opadają i musi pacjentów postawić na nogi bo by weszli jej na głowę. Pani doktor bardzo pomogła mi i mojemu dziecku, trafna diagnoza, dobre pokierowanie i leczenie. Polecam.

Jest nie grzeczna w stosunku do pacjenta, nie zainteresowała się jakie lekarstwa zlecił poprzedni lekarz oraz więcej dyskutuje na tematy nie związane z dolegliwością, z którą przyszłam.

Pani doktor chyba tylko z papierka... chamska, traktuje pacjentów jak zwierzęta, a nawet gorzej.. chyba nawet na weterynarza sie nie nadaje. Zero szacunku, zero empatii, brak kompetencji. Najgorszy lekarz, z jakim mialam do czynienia w życiu. Odradzam

Naczytałam się wcześniejszych opinii na tym portalu, jednak postanowiłam pójść na wizytę mimo obaw. Na szczęście nie słusznie się obawiałam. Pani doktor rzeczowo podeszła do mojego przypadku, bardzo wnikliwie przeanalizowała moją dokumentację medyczną, przebadała mnie i zaleciła dodatkowe badania. Lekarz, który słucha pacjenta i stara się pomóc, nie powinien otrzymywać takich opinii jak powyżej. Mam wrażenie, że jedna osoba celowo wypisywała bzdury, dlaczego? Tego nie wiem, jedna z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor!

Na szczęście nie słusznie się obawiałam.

Pani Doktor niestety nie nadaje się na stanowisko, które pełni... Czy jest się na wizycie, czy teraz aktualnie dzwoniąc do Pani Doktor, więcej słucha sie jacy to ludzie są źli i nieodpowiedzialni, niż o tym co może nam dolegać... To była moja ostatnia rozmowa z tą doktorką. Pani Doktor pozjadała wszystkie rozumy, niestety nie te od naszych dolegliwości. Szczerze, nie polecam!

Szczerze, nie polecam!