lek. dent. Małgorzata Blek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Z całego serca polecam Panią Doktor. Szukałem pomocy u wielu dentystów, pomoc uzuskalem dopiero u Pani doktor. W pracę wkłada serce, ma duża empatie i cierpliwość. Wszystko mi wystlumaczyla, czułem się zaopiekowany.

Wszystko mi wystlumaczyla, czułem się zaopiekowany.

Okropna kobieta, nie wiem skąd te pozytywne opinie, odradzam, to nawet nie ze zły lekarz to również nieprzyjemny człowiek, jest tylu dobrych stomatologów, że naprawdę lepiej omijać tą panią szerokim łukiem.

Najlepsza! Z moim panicznym nastawieniem do dentystow nie myslalam, ze kiedys to powiem. Ale Pani Gosia jest super!

Bardzo kompetentna i miła pani doktor, ma świetne podejście do pacjentów, dużych i małych, cierpliwość i złote ręce!

Zdecydowanie polecam, potwierdzając opinie przedmówców. Jej rozbrajające podejście do cierpiącego pacjenta (np. cyt.: "otwieramy dziubek") pozwala oszczędzić na lekach przeciwbólowych ;-)

Najlepsza jaką znam. Teraz będę częściej uczęszczać do dentysty. Pani Gosia jest miła, zawsze uśmiechnięta. Nareszcie znalazłam dentyste jakiego szukałam!

Polecam!!! Cudowna kobieta !! zawsze bałam się dentysty. Od dziś juz tak nie jest. Pani bardzo kompetentna! Polece kazdemu. Cena też nie jest wygórowana jak za biala plombe!

Polecam!!! Cudowna kobieta !!