lekarz Małgorzata Broen-Gruszczyńska

Mysłam ze tacy lekarze sa tylko w serialu Na dobre i zle:) cudowna osoba, spokojna, kompetentna i bardzo fachowa. Nie spieszy sie, porozmawia,wyslucha i co najwazniejsze bardzo dokladnie zbada.Nigdy nie zmienie lekarza juz wiecej-polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miła Pani doktor. Zawsze zleci dodatkowe badanie jeśli diagnoza nie jest oczywista. Jeśli problem kwalifikuje się do specjalisty to Pani doktor wystawia odpowiednie skierowanie i poleca kilku fachowców. Mówi szczerze jeśli nie jest czegoś pewna i wtedy zleca albo dodakowe badania albo konsultacje u innnego lekarza. Bardzo mila i kompetenta. Lecze sie u niej od kilkunastu lat. Zawsze pozytywnie ją odbierałam. Polecam na lekarza rodzinnego.