lek. dent. Małgorzata Bryczek

Mega zaangażowanie. Fantastyczne podejście do pacjenta. Delikatność, spokój i skupienie. Ale jednocześnie stanowczość i zdecydowanie, kiedy potrzeba. Trafna diagnoza, precyzyjne leczenie... i trudny ząb uratowany. Krótko mówiąc - profesjonalizm w każdej minucie leczenia. Dziękuję!

Krótko mówiąc - profesjonalizm w każdej minucie leczenia. Dziękuję!

Niestety nie jestem Zadowolona z usług Pani Doktor. Nie była w stanie mi pomóc z braku kompetencji, była przy tym sarkastyczna i kazała Wracać do lekarza który mi zalecił to kanałowe leczenie Aby sam się go podjął. Nikomu nie polecam.

Niestety nie jestem
Zadowolona z usług Pani Doktor.
Wracać do lekarza który mi zalecił to kanałowe leczenie
Aby sam się go podjął. Nikomu nie polecam.

Bardzo kompetentny lekarz, wspaniale podejście do pacjenta, leczenie przebiega sprawnie w milej atmosferze

Pani Małgorzata to jeden z topowych stomatologów w Warszawie. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta i do wykonywanego zawodu. Dba o komfort i dobro pacjenta. W połączeniu z wysokimi umiejętnościami stomatologiczny, Pani Małgorzata jest godnym polecenia Specjalistą! Ja akurat trafiłem do Pani Bryczek na leczenie kanałowe, które zostało załatwione sprawnie pomimo zakrzywionych korzeni. Polecam!

Rewelacja. Leczenie zębów u Pani doktor to prawie przyjemność. Zęba leczyłem tam pod mikroskopem i wszystko się udało.

Bezboleśnie, pani bardzo miła i uprzejma, jak najbardziej polecam

Bezboleśnie, pani bardzo miła i uprzejma, jak najbardziej polecam