lekarz Małgorzata Brzozowska

Lekarz rodzinny

2,7

Ja nie narzekam na panią doktor. Jak idę do niej to zawsze szczegółowo wszystko wytłumaczy i poradzi. Jeszcze nigdy nie odmówiła mi skierowania na badania, czy skierowania do specjalisty. Zawsze znajdzie się ktoś kto ma za wysokie wymagania wobec lekarza, a potem są pretensje. PS. do komentarza wyżej, kto prosi o skierowanie do ginekologa? Nie jest teraz potrzebne i wcześniej też nie było. Lekarka jest zawsze otwarta i przyjazna pacjentom. Szczerze polecam.

Lekarka jest zawsze otwarta i przyjazna pacjentom. Szczerze polecam.

Lekarz prowincjonalny ,który nie idzie z duchem czasu .Co mogę jej zażucić to przekraczanie swoich kompetencji ,które ma lekarz medycyny pracy .Zacofane podejście do nie których chorób.negatywne podejscie do starych ludzi

Szkoda gadac, nanjgorsze te godziny wizyt, lekaqrz rodzinny powinien byc dostepny od poniedzialku do piatku a nie jak ta pani niby ma kartke ze do 15 przyjmuje (choc pielegniarki siedza do 18 tylko po co?) a jak ktos przyjdzie po 13 i pani lekarz musi przyjsc do pacjeta to pierwsze pytanie to "a predzej przyjsc nie mogles" ...a niech ktos przyjdzie po 15 to albo kaze jechac na pogotowie albo z wielką łaska przyjdzie po parunastu minutach (choc przychodnie a jej dom dzieli 50m.) i z wielkimi pretensjami zbada ( jesli mozna to nazwac badaniem). Leczyła mnie na serce bez zadnych specjalistycznych badan stwierdzial tachykardie. A ja mialem angine, po tygodniu pojechalem na pogotowie. tydzien zastrzykow i jak reka odjal. Ale ta pani tylko potrafi leczyc albo ludzi na serce albo uwaza kogos za psychicznie chorego. Znajomy byl u niej osluchala go i stwierdzila "nic nie ma". Dobrze ze tak tego nie zostawil i pojechal po 2 godzinach prywatnie do pulmonologa...diagnoza? OBUSTRONNE ZAPALENIE PLUC jak mozna bylo tego nie uslyszec? Tak to jest jak zamiast sluchac porzadnie to sie dotyka szybko szybko stetoskopem i po 10 sec. jestesmy osluchani. A jak jakas mloda osoba chce skierowanie do ginekologa to na drugi dzien cala wioska stwierdza "jest w ciazy". Dlaczego? Bo panie pielegniarki siedza drzwi dalej i tylko podsluchuja i plotkuja. Znajomą leczyla na nerwice po jednym badaniu (zero psychitary, zero skierowania) a co sie okazalo ? Chora tarczyca (oczywiscie prywatnie sobie badania na wlasna reke zrobila). Zdązyla sie uzaleznic od psychotropow. Ze tez nie ma zadnej kontroli nad takimi lekarzami. Przyjmuje jak chce, robi co chce, samowolka !!! W miescie lekarz rodzinny nawet do domu przyjedzie ! Szanuje swoich pacjentow! A tu? ZENADA ! Tak naprawde to miedzy 8 a 11 jestesmy pewni ze ja zastaniemy ( no chyba ze pojdzie na kijkach pochodzic w trakcie godzin przyjmowania). Mimo wszystkim pozdrawiam pania Małgorzate, czas zmienic lekarza rodzinnego ;)