lekarz Małgorzata Buciak

Homeopata

Świetna lekarka, dokładny wywiad na pierwszej wizycie. Leczy się u niej moje 4-ro letnie dziecko i mąż. To ona, po 3 m-ącach leczenia mojego dziecka u specjalistów pulomonologa, alergologa, gdy już nie wiedzieliśmy do kogo sie udać - dodam ze wizyty prywatne - ale tylko Dr Buciak stwierdziła, ze dzieco ma ROBAKI i to jest przyczyna ciągłych objawów chorobowych. Przepisała leki na robaki, leki homeopatyczne na wzmiocnienie i wszystko minęło jak reką odjął, a dziecko miało już skierowanie na testy alergiczne! Brak słów, a przecież nie chodziliśmy wcześniej z dzieckiem do koniarzy lecz do lekarzy, jeszcze odpłatnie. Polecam dr Buciak, jest wielka, i zna sie na tym co robi!

Leczymy nasza corke dopiero od kilku miesięcy ale już widać ogromną poprawę. Pani doktor to bardzo mądra kobieta a jej wskazówki są nieocenione. Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Polecam gorąco.

Naprawdę super babka! Bardzo profesjonalna, dokładnie oglada dziecko, bez zająknięcia dobiera leki( zawsze trafione)! Można z Nią porozmawiać o nurtujących Cię problemach, lekarka z doświadczeniem i wiedzą....żadnego ściemniania. No i najważniejsze, nigdy nie zostawiła mnie w potrzebie! Nawet na wyjeździe, w innym mieście, zawsze odbiera tel, albo pisze smsa. Ja wydzwaniałam w Święta Bożego Narodzenia i pisałam smsy....a Pani doktor zawsze odpowiada. A czas świąt, to beznadziejny czas na chorowanie....bo wtedy na żadnego lekarza liczyć nie można....oprócz P doktor Buciak. Za to Ją uwielbiam.....a jestem mamą z tych strachliwych, marudzących;) ...

Szczerze polecam!!

Korzystam z Jej porad i pomocy z całą rodziną. Skuteczna, ciepła i troskliwa. Dzięki Niej wielokrotnie uniknęłam brania antybiotyków i garści innych leków syntetycznych.

Leczę dzieci u Pani Doktor 10 lat, dzięki niej nie są trute antybiotykami "na wszelki wypadek" tak jak u innych lekarzy. Ma intuicję, jest wspaniałą kobietą. Tylko ona potrafiła wykryć u mojego 3 miesięcznego syna pneumocystodozę. Jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. Polecam! K.P.

Pani Doktor to przede wszystkim bardzo dobry człowiek i wielki przyjaciel ludzi chorych. Lekarz, który angażuje się w leczenie i pomoc pacjentowi.

Bardzo dziwna osoba, trochę zafiksowana na pewne rzeczy, aczkolwiek skuteczna i spostrzegawcza. Nie wiem, czy choroba przeszla sama po tygodniu, czy tez to te cukiereczki,ale obylo się bez chemii.

tania, miła, zawsze pomoże niezależnie od pory dnia i nocy ;)

tania, miła, zawsze pomoże niezależnie od pory dnia i nocy ;)

Pani doktor leczy od zawsze cala nasza rodzine, zawsze ciepla i pomocna. W pelni spelnia nasze oczekiwania jako lekarz, od maluszka az do dziadka.

U pani doktor leczymy się ja,mąż i córka już 24 lata. Dzięki jej wiedzy i talentowi przeze te wszystkie lata jesteśmy zdrowsi. Dziękuję. A.Wieczorek