lekarz Małgorzata Chmiela

Alergolog dziecięcy, Pediatra

2,5
2,6
2,5

pani doktor po osłuchaniu mojej córeczki stwierdziła że mała ma płuca i oskrzela czyste i gorączka spowodowana jest ząbkowaniem po czym po kilku godzinach mała wylądowała w szpitalu z 40 gorączką i ostrym zapaleniem płuc. Na opini się nie skończy nie omieszkam złożyć na PAnią, skargę.

lekarka nie umie osłuchac dziecka,któryś raz z kolei daje leki objawowe a ide do innego lekarza dziecko ma słyszalne zmiany w płucach i antybiotyk,nie polecam nikomu tej lekarki wykonczy wam dzieci

Jestem bardzo niezadowolona. Byłam u niej z córką, a ona zamiast się nią zająć, oglądała jej uzębienie i wypytywała, czy myje zęby. Ponieważ zęby ma ładne i zdrowe, odesłała nas z kwitkiem! Zero tłumaczeń, zero rozmowy, dziecko jest zdrowe i do widzenia. Szkoda zachodu, szkoda czasu... Wrażenie bardzo złe!

Może i ktoś ma złe doświadczenia ale w naszym przypadku pani doktor położyła kres uciążliwemu schorzeniu.W pracy zaraziłam się jakąś chorobą skóry i zajęło mi prawą dłoń.Trzech kolejnych dermatologów przepisało różne leki w maści i stwierdziło,że to nie jest udzielające.Niestety zaraziłam rączkę dziecka,bo często go chwytałam i nie stosowałam żadnej ochrony-w końcu powiedzieli mi,że nie zarażę.Pani doktor tylko raz obejrzała nasze ręce i przepisała lek w kremie po którym obojgu nam objawy wycofały się w rekordowym tempie.Podobnie dobierała leki na alergię,zawsze trafnie i zatrzymywała jej rozwój.Pani doktor jest bardzo wyciszona,opanowana i skromna.
Myślę,że ma duże doświadczenie i jest dobrym specjalistą.Ja polecam.

Nie potwierdzam złych opini. Polecam lekarza kompleksowo podchodzi do dziecka i można poleciłabym.

Po "wyleczeniu" i zakończeniu podawania trzeciego antybiotyku z synem wylądowałam w szpitalu - zapalenie oskrzeli i rozwijające zapalenie płuc.

P. Doktor osłuchała dokładnie moją córkę.Przepisała odpowiednie leki - myślałam, że będzie to antybiotyk, ale na szczęście obyło się bez niego. Zwróciła moja uwagę na fakt, iż córce lekko ucieka oczko. Jak się później okazało po wizycie u okulisty wymagane są ćwiczenia wzmacniające mięśnie oka. Gdyby nie ta wizyta dziś córka chodziłaby przypuszczalnie w okularach, a wizyta była zupełnie przypadkowa.

Pani doktor nie potrafiła rozpoznać zapalenia ucha

Pani doktor nie potrafiła rozpoznać zapalenia ucha

Dziecko miało czerwone wykwity na policzkach. Pani pediatra ( bo alergologiem jest w innej przychodni) totalnie zlekceważyła problem nie udzielając pomocy wogóle. Potem jak się opamiętałam twarz wymagała leczenia sterydowego ale to już zupełnie inny lekarz pomógł.....

Tragedia. Nie ma nawet patyczków aby zajrzeć do gardła. Nie rozpoznała anginy ropnej ( którą za 3h rozpoznał inny lekarz). Byliśmy w gabinecie 2 minuty.