dr Małgorzata Ciałowicz-Szafarczyk

Pediatra

świetna lekarka, kiedyś leczyła moich chłopców, naprawdę godna plecenia, Jakiś czas temu się przeprowadziłam i mam dość daleko do przychodni w której pracuje Pani doktor.

W końcu właściwy lekarz w naszej przychodni. Młoda doświadczona z nowoczesnym podejściem do pacjenta. Korzystałam z wizyty publicznej jak i prywatnej. Polecam w 100 %. Jedyny minus jest taki że w poradni są dwie Panie Doktor i niestety ale jedna krzywo patrzy na drugą a my mamy mamy problem bo jak moje dziecko choruje to nie czekam na moją lekarkę tylko jak najszybciej chce się dostać do lekarza

Pani doktor z doskonałym podejściem do małego pacjenta. Kompleksowo podeszła do zagadnienia, przedstawiła możliwe scenariusze i opcje. Lekarz do którego chętnie wrócę...

Witam.Polecam Panią Doktor w 100%. W końcu jest w przychodni odpowiedni lekarz który udziela również wizyt prywatnych. Konkurencja dla starej P.Dok Pasierbińskiej która nie do końca potrafiła leczyć. Jest kompetentna zna "nowoczesne" metody leczenia potrafi po ludzku wytłumaczyć problem .POLECAM!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Mikołów"?

27 Stycznia 15

kard. Wyszyńskiego 9

PROELMED
Staszica 4a
43-170 Łaziska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska