lekarz Małgorzata Curyło

Neurolog

Godna polecenia wizyta, zostałam wysłuchana bez pośpiechu, zbadana i wyszłam z informacją co dalej. Renata

Renata

byc może dobry specjalista ale ja osobiscie ze wzgledu na oschłośc i brak udzielenia wyczerpujacych informacji i pielegnacji osoby chorej po udarze mózgu mam nieco inne zdanie

Wizyta bardzo symaptyczna, konkretna, w miłej atmosferze. W pełni polecam. Wanda M.

Wizyta bardzo symaptyczna, konkretna, w miłej atmosferze. W pełni polecam.
Wanda M.

Byłem kilka razy na wizycie prywatnej i w ramach NFZ.Trudno się zarejestrować, ale był czas na rozmowę,badanie i otrzymałem leczenie. Bardzo rzeczowo, profesjonalnie i bez stresów. J.T.

J.T.

typowa stara panna dla której ważna jest tylko mamona. zdecydowanie odradzam. Bezczelna, do tego stopnia ,że ostatniego pacjenta z trzydziestu, ignoruje,i zamyka kram , go nie przyjmując!!

Polecam. Rzeczowa,uprzejma,tłumaczy chorobę,poswięca dużo czasu w gabinecie na NFZ i prywatnym. Robert.

Godna polecenia, kompetentna, zorganizowana. Właśnie leżałam w oddziale -nikt do tej pory nie poświęcił mi tyle czasu aby wytłumaczyć co mi jest. Mam natomiast dużo uwag do zachowania samych pacjentów. Anna R.

nie wzbudza zaufania niezajmuje sie leczeniem tylko ogolnie podaje przyczyny choroby a widać ze tak naprawde nie wie co jest przyczyna , pacjenta kieruje na gabinet, wtedy wiele obiecuje brak kultury osobistej ,niestety widać braki w edukacji lekarskiej

pacjenta kieruje na gabinet, wtedy wiele obiecuje
brak kultury osobistej ,niestety widać braki w edukacji lekarskiej

Bardzo dobry Lekarz i człowiek. Od lat często leżę w Oddziale; nigdy nie odczułem,by ktoś chciał mnie wypisać wcześniej niż trzeba.R.B.

Totalna porażka. Nieuprzejma, w ogóle nie zagląda do pacjentów, tylko chce się ich pozbyć z oddziału.