lekarz Małgorzata Curyło

3,7
3,7
3,6
3,4

Pani Dr. Curyło pełni odpowiedzialne stanowisko Ordynatora Oddziału Neurologicznego Szpitala im Św.Łukasza w Tarnowie. Jest znakomitym specjalistą w swoim kierunku. Ponadto jest znakomitym psychologiem , rozumiejącym stan rodziny chorego na tak trudnym i krytycznym oddcinku . Ponadto Dr. Curyło stworzyła Zespół młodych lekarzy specjalistow w pełni oddanych tym jakże cięzkich i skomplkowanych przypadków - Pięnie dziekuję za wszystko co zostało dla nas wykonane. Powyższe dotyczyło stanu z 2007 roku . Obecnie zaś 1.01.2013 znalazłem sie ponownie na Oddziale Pani Dr. Curyło w dosc cięzkim stanie bo po zawale lewej połowy pnia móżdżku i dodatkowo obciązony od oskrzelowym zapaleniem płuc. I cóż mogę powiedzieć - ten cudowmy zespół Lekarzy i pięlęgniarski - Lek prowadząca :Dr.Małgorzata Janosik, wraz z innymi lekarzami konsultatami pod kierownictwem Pani Ordynator postawił mnie znowu w stan używalności . Za co przepięknie dziękuję . Szczególne słowa uznania kieruje do zespołu pielegniarskiego ,będącego na każde zwaołanie - DZIEKUJE

Godna polecenia, kompetentna, zorganizowana. Właśnie leżałam w oddziale -nikt do tej pory nie poświęcił mi tyle czasu aby wytłumaczyć co mi jest. Mam natomiast dużo uwag do zachowania samych pacjentów. Anna R.

Od lat leczę się państwowo u p Doktor. Jest świetnym diagnostą, lekarzem i człowiekiem. Wielokrotnie leżałam w Oddziale i moja opinia jak i szeregu innych ludzi jest bardzo pozytywna. Inka

Inka

Byłem kilka razy na wizycie prywatnej i w ramach NFZ.Trudno się zarejestrować, ale był czas na rozmowę,badanie i otrzymałem leczenie. Bardzo rzeczowo, profesjonalnie i bez stresów. J.T.

J.T.

Bardzo dobry Lekarz i człowiek. Od lat często leżę w Oddziale; nigdy nie odczułem,by ktoś chciał mnie wypisać wcześniej niż trzeba.R.B.

Polecam. Rzeczowa,uprzejma,tłumaczy chorobę,poswięca dużo czasu w gabinecie na NFZ i prywatnym. Robert.

Wizyta bardzo symaptyczna, konkretna, w miłej atmosferze. W pełni polecam. Wanda M.

Wizyta bardzo symaptyczna, konkretna, w miłej atmosferze. W pełni polecam.
Wanda M.

bardzo dobry doktor/ka dokladnie bada i poleca literature odnosnie danej choroby

byc może dobry specjalista ale ja osobiscie ze wzgledu na oschłośc i brak udzielenia wyczerpujacych informacji i pielegnacji osoby chorej po udarze mózgu mam nieco inne zdanie

mialam stycznosc z ta lekarka na oddziale..koszmar.Oddzial jest wiezieniem normalnie...nikt nie moze wejsc,wyjsc sluchajcie ja rozumiem ze moze i sa ciezsze przypadki ale w innych miastach np Krakow tez sa a tak oddzial jest otwarty ludzie nie boja sie wejsc i zapytac lekarza o nic a tu nawe oddychac nie mozna.Lekarza poznaje sie po tym jak leczy w placowkach publicznych.Bo prywatna praktyka ----wyglaskalby cie na smierc.Nie polecam