lekarz Małgorzata Czaja-Dróżdż

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor uprzejma, kompetentna i zainteresowana diagnozowaniem i leczeniem córki. Szczerze polecam!

Osoba kompetentną, komunikatywna i uprzejma. Przeprowadziła większy zakres badań niż zakładałam. Jestem zadowolona z wizyty.

Do pani doktor trafiłyśmy do poradni. Wydawała się osobą kompetentną, aczkolwiek początkowo mało rozmowną.Jednak z uwagą wykonała badanie i dopiero wtedy zainteresowała się naprawdę problemem. Postanowiła dalej diagnozować dziecko. Skierowała nas na szereg badań i w błyskawicznym czasie położyła na oddział dostrzegając to czego inni nie dostrzegali Jestem jej wdzięczna że zaopiekowała się nami we właściwy sposób.

Pani doktor jest zarozumiała, niekompetentna i ma olewczy stosunek do pacjentów i ich rodziców. Wizyta kontrolna po operacji, badanie w narkozie i brak nawet jednominutowej rozmowy na temat stanu zdrowia oczu. Nie chce się wierzyć, że ktoś taki może pracować z dziećmi i nie mieć w sobie za grosz empatii w stosunku do zamartwiającego się rodzica. Zapewne na prywatnej płatnej wizycie jest zupełnie odwrotnie.... Stanowczo odradzam.

Zapewne na prywatnej płatnej wizycie jest zupełnie odwrotnie....
Stanowczo odradzam.

Trzecia wizyta pooperacji dziecka, a ja nic nie wiem o stanie zdrowia oka mojego dziecka. Panią Czaje uważam za osobę mało kompetentną, niemiłą, ogólne nie polecam