lekarz Małgorzata Dąbkowska

1,7
1,5
1,8
1,6

Jestem pacjentem prowadzony w dwóch poradniach w pierwszej na pulmunologi w szpitalu Norberta Barlickiego w Łodzi i drugiej poradni rematologicznej w Koperniku też w Łodzi. W tej drugiej Pani doktor Małgorzata Dąbkowska bardzo nie przyjemna dla pacjentów podczas wizyty. Zawsze trzeba wszystko wypytywać nic nie powie od siebie, tylko zawsze chciała by aby choroba była stabilna i nic się nie zmieniało. Wtedy kartę można zapisywać w nie skończoność tak samo. Padło kiedyś zdanie od Pani doktor podczas wizyty po zaostrzebiu choroby i mojej prośbie o pomoc czy leżał Pan u nas na oddziale aby Pana przebadać, ja odpowiedziałem a kiedykolwiek pani doktor mi to zaproponowała nigdy, choć w ciągu 4 lat co 3 miesiące byłem na wizycje.
To jakaś porażka ta pani doktor jak można się tak zachowywać i podchodzić w taki sposób do pacjenta. Ja ma dosyć rezygnuję 4 lata wizyt i nic to nie dało, marnotrastwo czasu pacjentów i naszych pieniędzy na takich lekarzy. Nie polecam ludzie zastanówcie się dwa razy czy warto ją mówię nie warto to jakaś porażka. Ciepła posadka za nasze pieniążki żyć i nie umierać.
Nie polecam

P.dr chyba jest za karę w tej poradni.Bardzo niemiła,potrafi bardzo przykro potraktować pacjenta,robiąc łaskę.Rozimiem,że Korona wirus,ale inne poradnie zaczęły przyjmować pacjentów,natomiast p.dr zrobiła łaskę że pochyliła się nad wynikami.Przy tym robiła cały czas wyrzuty i kazała szukać lekarza na mieście.Życzę p.dr,żeby kiedyś była tak potraktowana jak potraktowała mnie.

Ktoś napisał, że w Koperniku są dwie lekarki o tym samym imieniu i nazwisku, a wiec może dobrze byłoby

czytan opinie pacjentów i zastanawiam sie czy na pewno chodzi o ta lekarke. w Koperniku bywam regularnie nawet jesli nie mam wyznaczonej wizyty, nigdy nie spotkalam sie z odmowa przyjęci mnie. Nigdy nie zostalam zignorowana, czy zlekcewazona. Moze mowa o kogos innego....?W koperniku sa 2 lekarki o tym samym imieniu i nazwisku... a moze widzicie to co chcecie poniewaz jestescie gburami ktorym nic sie nie podoba. ja moge zadzwonic nawet prywatnie jesli jest taka potrzeba, moze trzeba byc uprzejmym w stosunku do innych ludzi, lekarzy. marudzicie ale jakos siedzac i czekajac na korytarzu na moje wejscie nie slyszałam złych oponii. wieje hipokryzja i obluda. mozecie zmienic lekarza. mialabym dosc takich pacjentów na miejscu p. doktor. wiecznie niezadowolonych. przy okazji przed wizyta do lekarza zalecana jest kapiel, nie mozna wytrzymac siedzać obok Was...a co dopiero ma powiedziec lekarz który na dodatek musi was dotykac.

Ale w Łodzi jest jeszcze jedna Pani doktor Dąbkowska też reumatolog.Ma na imię Bożena. Ta jest cudowna, wizyty u niej to czysta przyjemność . Dużo czasu poświęca choremu , dużo z nim rozmawia i słucha co chory ma do powiedzenia. Bardzo Bożenę polecam.

Ta jest cudowna, wizyty u niej to czysta przyjemność .
Bardzo Bożenę polecam.

wszystko co poprzednicy opisali mnie też spotkało i nadal spotyka

wszystko co poprzednicy opisali mnie też spotkało i nadal spotyka

Pani doktor to wyjątkowa ignoranka , miałam wrażenie ,że w gabinecie siedzi za karę i dlatego jest niemiła dla pacjentów.Po obejrzeniu moich wyników badań (czynnik reumatoidalny 101,80 -norma 14) powiedziała ,że pewnie coś zjadłam.Goraco odradzam leczenie u tego lekarza.Przepisałam się do innego i polecam to każdemu pacjentowi.

Pani dr powinna przyjmowac osoby gluchonieme poniewaz nie reaguje na mowe pacjenta chyba ze zna tylko jezyk migowy to przepraszam

nie wzbudza zaufania,nie interesuje ją pacjent z Kasy Chorych ,pozoruje leczenie i opanowala do perfekcji technike ignorowania pacjenta w gabinecie

Pół roku oczekiwania na wizytę, pani doktor przepisała tylko wyniki badań, które przyniosłam ze soba na druczek: dla lekarza kierujacego i kazała mi przyjść jak będą znowu stany zapalne. Trzy serie przyniesionych ze sobą badań pochodziły właśnie z okresów zaostrzeń choroby. Pani doktor NIE odzywała się do mnie przez niemal całą wizytę, nie reagowała na moje pytania, nawet nie zapytała o objawy, przebieg choroby i dotychczasowego leczenia, O NIC!!! Nie zapisała żadnych leków, nie powiedziała nic!!! Płacę dwie składki zdrowotne miesięcznie, co w skali roku daje 5000 zł na służbę zdrowia. Takie zachowanie lekarza to skandal!!!