lekarz Małgorzata Dąbrowska

Polecam Panią Doktor Małgorzatę Dąbrowską . Bardzo miła ,kompetentna , odpowiada na wszystkie pytania ,widać że zdrowie Pacjenta jest dla niej priorytetem a wiadomo że zdrowie oczu jest bardzo ważne . Badanie bardzo dokładne , miałam doczynienia w życiu z niejednym lekarzem okulistą ale to czego doświadczyłam po wizycie u Pani doktor bardzo miło mnie zaskoczyło , wizyta na NFZ a lepiej wyglądała niż w niejednym gabinecie prywatnym . Polecam Panią doktor wszystkim , którzy mają problemy ze wzrokiem jest to osoba godna zaufania .

Wciąż poszukujesz " Olsztyn"?

Kopernika 46A
10-900 Olsztyn