lekarz Małgorzata Derengowska

2,5

Jestem bardzo zadowolona,doktor bardzo kompetentna,nie robi problemu ze skierowaniami,niby na co mogłaby wrzeszczeć.Poleciłam tę doktor mojej córce w ciąży nie łatwej,wszystko poprowadziła cudownie.Wielkie dzięki.Polecam ją wszystkim.Leczy prywatnie i w gabinecie państwowo. Naprawdę nie naciąga.Gorąco polecam.Agnieszka

Chodzę do Pani doktor od kilkunastu lat i uważam, że jest świetnym lekarzem. Nie jest może wylewna w stosunku do pacjentów, ale konkretna i doskonale potrafi postawić fachową diagnozę jak również dobrać odpowiednie leki.Polecam w 100%

witam.Pani doktor wyleczyla mi cztery torbiele.lekarz ktory mi robil usg przed i po jej terapi byl pod wrazeniem.miesiac leczenia i torbieli brak.pozdrawiam

leczyłam się przez 2 lata w Damianie, co dwa tygodnie wizyta, lekarz przemiły, ale nie wyleczył mnie z mojego schorzenia. Do Pani doktor trafiłam na kolposkopię /zła cytologia/ do przychodni na szajnochy. Fachowo odradziła kolposkopię, że nie wytrzymam badania bo jest stan zapalny, podjęła się wyleczenia. Nie od razu leki były trafione, chociaż takie były wskazania z badania czystości. Ale za drugim razem już było lepiej, aż do całkowitego wyleczenia . Obecnie niestety to schorzenie powraca, nie zawsze w tak silnej postaci, ale zawsze mogę pójść nawet nie umówiona na ...

nie wytrzymam badania bo jest stan zapalny, podjęła się wyleczenia. Nie od razu leki były trafione, chociaż takie były wskazania z badania czystości. Ale za drugim razem już było lepiej, aż do całkowitego wyleczenia . Obecnie niestety to schorzenie powraca, nie zawsze w tak silnej postaci, ale zawsze mogę pójść nawet nie umówiona na wizytę i jestem zawsze przyjęta. Nigdy nie zaznałam przykrości o jakich piszą moje poprzedniczki.Za każdym razem czuję, że ten lekarz chce mi pomóc. Ponadto są to zawsze leki bardzo tanie, a więc niekoniecznie trzeba sięgać z górej półki aby wyleczyć.Polecam tę lekarkę.

byłam u niej prywatnie, nie polecam. U tej babki placi sie za wszystko, za wejscie do gabinetu równiez. Zrobiła mi cytologie za ktora oczywiscie dodatkowo zaplacilam po czym jak przyszlam po odbior wynikow zaplacilam normalnie za wizyte- 90 zł. To jakas paranoja!!!! Zaczynam zastanawiac sie czy nadżerke, którą rzekomo u mnie wypatrzyła naprawde mam, czy poprostu chciala mnie naciągnąć. Ponadto p. doktor jest zgorzkniała, nieprzyjemna i zarozumiała. Napewno wecej do niej nie pojde. Zdecydowanie nie palecam!! Pozdrawiam i odradzam:)

Zdecydowanie nie palecam!!
Pozdrawiam i odradzam:)

TRAGEDIA "To cos" zwane ginekologiem potraktowalao mnie jak ostatniego smiecia zanim przekroczylam prog gabinetu. Arogancja, krzyk, nerwowosc, kpina i bezczelnosc tak wlasnie oceniam ta chodzaca stara pokrake.Odradzam najwiekszemu wrogowi i postaram sie o rozglos w jej temacie, bo nigdy nie spotkalam sie, z takim przypadkiem.

TRAGEDIA

Totalna porażka! Przede wszystkim nie chce dać skierowania na badania (usg, mammografia - oba badania uzasadnione), mówiąc, że będzie musiała zapłacić za nie z własnej kieszeni (?!). Nie chciała nawet pobrać materiału do cytologii. Ponadto twierdzi, ze wakacje to nie czas, żeby zajmować się sprawami zdrowia (?!). Omijać z daleka!

Rozkrzyczana starsza Pani, ale może jestem niesprawiedliwa bo przyzwyczaiłam się do prywatnych klinik i lekarzy, a tu państwowa przychodnia... państwowy lekarz...inne realia...