lekarz Małgorzata Długoszowska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Nie polecam !!!!! W szczególności nie polecam dla dzieci. Dziecko miało robione testy alergiczne z krwi (dziecko które panicznie boi się pobierania krwi ) do pierwszego pobrania podchodzilismmy trzy razy aż wkoncu udało się pobrać krew , przyszły wyniki i tu się zaczęło badania zostały pomylone , wykonane powtórne które już mamy . Za kilka miesięcy druga próba pobrania krwi tak samo kilka prób udało się,zaznaczone wykrzyknikami przez Panią która krew pobierana co ma byc po czym przy wynikach ZNOWU resety zrobione nie na to co potrzeba !! Pomyłka po raz drugi na co Pani doktor z oburzeniem stwierdziła że mam zapłacić za te wyniki bo są zrobione inne 200zl (nie wspomnę że dziecko na samo słowo pomyłka które usłyszało wpadło w panikę i płacz ) po krótkiej wymianie zdań Pani doktor kazała mi opuścić gabinet . Skandal nie polecam !!!!!!

Lecze się u pani doktor już 22 lata :) nie odczuwam objawów astmy, moja alergia na 3/4 roślin odeszła dzięki leczeniu. Jestem zadowolona i mogę polecić dalej.

Jestem bardzo zadowolona - mam pewność, że mój syn jest pod dobrą opieką :) Pani doktor zawsze zagada - uśmiechnięta a jednocześnie profesjonalna.

Sympatyczna,uprzejma Pani doktor.Dokładnie przeprowadza badania i cierpliwie diagnozuje rodzaj choroby.Polecam

Pełna kompetencja. Pani Doktor bardzo sympatyczna i przyjaźnie ustosunkowana do pacjenta.

Musiałam Pani doktor Długoszowskiej wytłumaczyć wynik testów alergologicznych, które robiłam gdzie indziej. Osoba niekompetentna, zdziwiła się wynikiem testów, obsłuchała mnie i tyle. A ja się męczę, kaszlę, kicham. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!

Do Pani Doktor trafilem z zaniedbana astma i pytaniem co dalej. Pani Doktor okazala sie wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, wytlumaczyla jak proponuje mnie leczyc i podjela sie mojego leczenia mimo zaniedbania choroby. Pani Doktor zaczela mnie odczulac co przynioslo bardzo dobre efekty na kilka lat. Jest osoba kompetentna, zaangazowana w swoja prace a przy tym mila, spokojna i cierpliwa, odpowie na kazde pytanie, poswieca uwage pacjentowi. Naprawde polecam jako swietnego lekarza i czlowieka.

zdecydowanie nie polecam. Od roku mecze sie z alergia po zazyciu lekow i lekarka stwierdzajac ze nie wie co to jest, nie odczulajac mnie(doustnie biore cezera) nawet na prosbe pacjenta nie wypisala skierowania do szpitala. Od roku jestem na sterydach!

Nie poleciłabym tego lekarza nikomu, byłam z dzieckiem w szpitalu Pani dr niestety miała w tym dniu dyżur i stwierdziła u mojego dziecka anginę, kazała go wysmarować maściami przykryć i dać antybiotyk, po dwóch godzinach dziecko zaczęło się dusić wylądowałam w szpitalu po raz drugi na szczęście ta Pani poszła sobie już do domu, pielęgniarka,która usłyszała kaszel dziecka stwierdziła,że to zapalenie krtani i powiedziała mi,że tymi maściami jeszcze pogorszyłam sprawę,bo przy krtani dziecka niczym nie wolno smarować, lekarz,potwierdził diagnozę pielęgniarki, dali synowi zastrzyki i po jakimś czasie było ok, ale nazwiska Dłogoszowska nie zapomnę do końca życia, bo przez tą pseudo lekarkę dziecko by mi się udusiło.

Poszukiwałam kilka lat dobrego lekarza ale dopiero ona mi pomogła. Dzisiaj już nie pamiętam co to astma. Dziękuje.