lekarz Małgorzata Doman-Kozak

Psychiatra

Bardzo miła Pani doktor jestem zadowolony że jestem na oddziale dziennym bardzo dobrze tu się czuję bezpiecznie.

Jedno co powiem to dziękuje i myśle ze to w zupełności wystarczy..

Jedno co powiem to dziękuje i myśle ze to w zupełności wystarczy..

Niestety moje życie codzienne działa na mnie bardzo stresująco i depresyjnie. Korzystałam z nie jednej wizyty u różnych lekarzy psychiatrów. Owszem pomagało na miesiąc może dwa .Postanowiłam skorzystać z porady u dr Doman-Kozak. Po wizycie czuje się o niebo lepiej, mniej stresująco podchodzę do życia i jestem bardziej opanowana. Rozmowa z Panią doktor jest bardzo profesjonalna i bardzo pomaga. Tak jak wspominałam -wszystkim się stresowałam ,szybko wpadałam w złość i nie potrafiłam opanować moich złych emocji-doktor sprawiła ,że jestem o wiele spokojniejszą osobą z weselszym podejściem do życia. Gorąco polecam- dotychczas nie trafiłam na lekarza psychiatrę ,który w tak znaczny sposób by mi pomógł. POLECAM !!!

Od razu gdy zobaczyłem Panią doktor otworzyłem się i wiedziałem ze trafiłem w dobre ręce. Dziś czuje się o wiele lepiej, już po pierwszej wizycie zastosowane leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Z wyrazami szacunku Szymon K.

Z wyrazami szacunku
Szymon K.