lekarz Małgorzata Drozd

Radiolog

Polecam Panią Doktor naprawdę profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Badanie odbywa się bez skrepowania i precyzyjnie , miła w kontakcie z pacjentem.Jeśli zauważa coś niepokojącego od razu się pyta i informuje. Naprawdę polecam.

Bardzo konkretny Radiolog z indywidualnym podejściem do pacjenta.Pacjent u pani doktor traktowany jest z należytym szacunkiem, Pani doktor jest uważna i dokładna. Trafiłam w ręce profesjonalisty.

Bardzo polecam. Wizyta przebiegła kompetentnie, rzeczowo oraz przede wszystkim w ludzkich warunkach . Stosunkowo niewiellka cena w porównaniu do innych specjalistów

POLECAM KAŻDEJ PACJENTCE SPOTKANIA I KONSULTACJE Z PANIĄ MAŁGORZATĄ DROZD. PRACUJE W CENTRUM DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ MEDIX WE WROCŁAWIU. JEST ŚWIETNYNM SPECJALISTĄ I JEST W PEŁNI JEST ODDANA TEMU CO ROBI,SWOJĄ PRACĘ WYKONUJE Z PASJĄ I POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ! WARTO BYŁO SIĘ WYBRAĆ NA USG PIERSI. PANI DR DROZD TO PEWNIAK:))

Jestem pod opieką Pani doktor od dwóch lat w Centrum Medix, zawsze pomocna, dobrze wytłumaczy każde badanie, jest bardzo dokładna i dociekliwa, aż dojdzie do sedna. Nie zostawia pacjenta sobie. Przeurocza osoba, ciepła i życzliwa.

radiolog z powołania a przede wszystkim..CZŁOWIEK...Zawsze delikatnie,bezboleśnie i z wyczuciem:)indywidualne podejscie do każdego.Pozdrawiam.- Dominika z Wrocławia

Do przychodni Medix na Grabiszyńskiej trafiłam z polecenia - i całe szczęście bo poprzedni lekarz chyba nie do końca był profesjonalny. Wszystko to co czytałam o podejściu do pacjenta i atmosferze w Medixie, było miłą i przyjemną prawdą. Warto poczekać czasami kilka dni, zapisując się do tej placówki. Miejsce godne polecenia!!! Pozdrowienia dla Pani doktor

To lekarz z krwi i kości. Dla każdej z nas. Z sercem, z podejściem i z głową. Jestem pozytywnie zaskoczona

Jestem bardzo zadowolona z pani Małgorzaty Drozd, która ma bardzo dużą wiedzę, swietne wykształcenie i podejście do pacjenta. Nieoceniona pomoc, za którą serdecznie dziękuje i polecam medix wszystkim.

Polecam Dr Drozd szczególnie dla zestresowanych. Jest bardzo delikatna podczas badania i potrafi zagadać, tak że badanie przebiega sprawnie i bez nerwów

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39