lekarz Małgorzata Drozd

Radiolog

Bardzo rzetelny specjalista. Pani doktor wszystko wyjaśniła podczas diagnozy usg. W sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniła mi co i jak. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.

Wspaniały lekarz. Kompetentna, wyjątkowo rzetelna, bardzo miła.Świetny fachowiec.Prawdziwy lekarz z powołania. Gorąco polecam !!!

Z całego serca polecam Pania doktor! Profesjonalne podejście do pacjenta. Kontakt z Panią doktor bezproblemowy. Oby więcej takich lekarzy!!

Polecam Panią Doktor naprawdę profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Badanie odbywa się bez skrepowania i precyzyjnie , miła w kontakcie z pacjentem.Jeśli zauważa coś niepokojącego od razu się pyta i informuje. Naprawdę polecam.

Fantastyczne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza. Czuałm się zaopiekowana i wzorcowo poinformowana. Gorąco polecam.

Bardzo konkretny Radiolog z indywidualnym podejściem do pacjenta.Pacjent u pani doktor traktowany jest z należytym szacunkiem, Pani doktor jest uważna i dokładna. Trafiłam w ręce profesjonalisty.

Bardzo polecam. Wizyta przebiegła kompetentnie, rzeczowo oraz przede wszystkim w ludzkich warunkach . Stosunkowo niewiellka cena w porównaniu do innych specjalistów

POLECAM KAŻDEJ PACJENTCE SPOTKANIA I KONSULTACJE Z PANIĄ MAŁGORZATĄ DROZD. PRACUJE W CENTRUM DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ MEDIX WE WROCŁAWIU. JEST ŚWIETNYNM SPECJALISTĄ I JEST W PEŁNI JEST ODDANA TEMU CO ROBI,SWOJĄ PRACĘ WYKONUJE Z PASJĄ I POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ! WARTO BYŁO SIĘ WYBRAĆ NA USG PIERSI. PANI DR DROZD TO PEWNIAK:))

Jestem pod opieką Pani doktor od dwóch lat w Centrum Medix, zawsze pomocna, dobrze wytłumaczy każde badanie, jest bardzo dokładna i dociekliwa, aż dojdzie do sedna. Nie zostawia pacjenta sobie. Przeurocza osoba, ciepła i życzliwa.

radiolog z powołania a przede wszystkim..CZŁOWIEK...Zawsze delikatnie,bezboleśnie i z wyczuciem:)indywidualne podejscie do każdego.Pozdrawiam.- Dominika z Wrocławia