lekarz Małgorzata Drozd

Radiolog

Bardzo polecam. Wizyta przebiegła kompetentnie, rzeczowo oraz przede wszystkim w ludzkich warunkach . Stosunkowo niewiellka cena w porównaniu do innych specjalistów

Bardzo konkretny Radiolog z indywidualnym podejściem do pacjenta.Pacjent u pani doktor traktowany jest z należytym szacunkiem, Pani doktor jest uważna i dokładna. Trafiłam w ręce profesjonalisty.

Polecam Panią Doktor naprawdę profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Badanie odbywa się bez skrepowania i precyzyjnie , miła w kontakcie z pacjentem.Jeśli zauważa coś niepokojącego od razu się pyta i informuje. Naprawdę polecam.

radiolog z powołania a przede wszystkim..CZŁOWIEK...Zawsze delikatnie,bezboleśnie i z wyczuciem:)indywidualne podejscie do każdego.Pozdrawiam.- Dominika z Wrocławia

Wspaniały lekarz i człowiek! Wielka wiedza i kompetencje. Szczera, prawdziwa przyjaciółka kobiety w każdym wieku. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam !!

Świetny specjalista, w przychodni Medix pracuje zgrany zespoł profesjonalistow. Czujesz sie bezpiecznie. Jesli musisz udać się do radiologa -polecam Tą lekarkę.

Polecam Dr Drozd szczególnie dla zestresowanych. Jest bardzo delikatna podczas badania i potrafi zagadać, tak że badanie przebiega sprawnie i bez nerwów

Jestem bardzo zadowolona z pani Małgorzaty Drozd, która ma bardzo dużą wiedzę, swietne wykształcenie i podejście do pacjenta. Nieoceniona pomoc, za którą serdecznie dziękuje i polecam medix wszystkim.

POLECAM KAŻDEJ PACJENTCE SPOTKANIA I KONSULTACJE Z PANIĄ MAŁGORZATĄ DROZD. PRACUJE W CENTRUM DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ MEDIX WE WROCŁAWIU. JEST ŚWIETNYNM SPECJALISTĄ I JEST W PEŁNI JEST ODDANA TEMU CO ROBI,SWOJĄ PRACĘ WYKONUJE Z PASJĄ I POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ! WARTO BYŁO SIĘ WYBRAĆ NA USG PIERSI. PANI DR DROZD TO PEWNIAK:))

Świetny lekarz i diagnosta. Uratowała mi zdrowie, a może i życie. Gorąco polecam dr Małgorzatę Drozd.