lekarz Małgorzata Drozd

Radiolog

WIELKI POZYTYW. Doskonały specjalista - gorąco polecam - zawsze trafna diagnoza w dodatku z uśmiechem i sympatią.

Bardzo dobry specjalista, indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, bez pośpiechu i z uwagą. Polecam

Dr Drozd to niezwykły lekarz........... Ciepły, szczerze zainteresowany historią choroby pacjenta. Serdecznie polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!

Gorąco polecam PANIĄ DOKTOR MAŁGORZATĘ DROZD i dziękuję serdecznie za okazaną mi pomoc i życzliwość.

Doktor Drozd prowadziła mój "problem". Dziś cenię w tym lekarzu to, że była otwarty na moje potrzeby i moją intuicję. Dziękuję pani dr i polecam z całego serca !!

Bardzo dobra RADIOLOG , a przede wszystkim fantastyczna kobieta. Profesjonalistka, której do której chce się iść.

Bardzo dobra specjalistka jako radiolog. Rzetelna, kompetentna, cierpliwa, a co najważniejsze - jej diagnozy okazują się zawsze trafne. Wizyty zawsze odbywają się punktualnie.

To lekarz z krwi i kości. Dla każdej z nas. Z sercem, z podejściem i z głową. Jestem pozytywnie zaskoczona

Swietny lekarz radiolog.Fachowo, milo i na temat . Blyskawicznie postawiona diagnoza.Polecam wszystkim

Pani Doktor ma doskonałe podejscie do pacjentek. Ostatnio namówiłam na wizytę u Pani doktor znajomą, dziewczyna była pierwszy raz na badaniach. Mówiła, że Pani dr była bardzo delikatna i tłumaczyła dobrze wszystko. Polecamy bardzo