mgr Małgorzata Dróżdż-Molska

Pediatra

Polecam Pania Doktor Zbada dokładnie dziecko i nie ważne w jakim wieku jest Wytłumaczy dokładnie co dziecku jest i jak leki używać Antybiotyki wypisuje ostatecznie To mi sie podoba Jest niesamowicie uprzejmą lekarką Wyprowadziłam się z miasta i nie zmieniłam lekarza ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem :-) Już prawie 11lat chodze do Pani doktor z dwójką dzieci Pamietajcie trzeba mówić o wszystkich objawach dzieci to szybciej stwierdzi się co dziecku jest Często kilka chorób ma podobne objawy i można za pierwszym razem nie trafić na konkretną na którą jest dziecko chore To samo jest z lekami na jedno dziecko działaja a na drugie nie bo to zależy wszystko od organizmu Troche cierpliwości trzeba :-)

Witam. Chodzę z dziećmi do Pani Doktor już 15 lat i nie zamieniłabym na innego lekarz.Pani Dr.Molska jest osobą kompetentną,dokładną, nigdy w nagłych przypadkach nie odmówiła przyjęcia mimo,iż miała pełną poczekalnie pacjentów. Mam czworo dzieci i chodzę z nimi wszystkimi do tej Pani jestem bardzo zadowolona.Dr.Molska to świetny lekarz. Odnosi się z szacunkiem do pacjenta, poświęca dużo czasu i dobrze leczy. Taki lekarz to skarb w dzisiejszych czasach. POLECAM bo naprawdę warto :)

Witam.

POLECAM bo naprawdę warto :)

Początkowo Pani dr wzbudziła nasze zaufanie. Nie mieliśmy żadnych problemów zdrowotnych u naszej Córeczki więc wszystko było ok. Pierwsza wizyta miła i sympatyczna, druga wizyta- szczepienie. Dopiero, jak poszliśmy do innej pani dr, okazało się, jak niekompetentne było podejście Pani dr Molskiej. Okazało się, że nasza Córeczka cierpi na synechię. Jest to sklejenie warg sromowych. Rażące jest to, że Pani dr odpinała pieluszkę i owszem, ale chyba tylko w celu sprawdzenia, czy nie ma odparzonej pupci. O zajrzeniu w miejsca intymne nie było mowy. A podobno dobry pediatra powinien zrobić to w pierwszej kolejności :/ Mało się mówi o tej przypadłości u dziewczynek, a chyba powinno, skoro rzecz dotyczy co trzeciej małej kobietki :/ Dlaczego Pani dr nie powiadomiła nas o tym, że coś takiego może mieć miejsce? Dlaczego nie sprawdziła, czy już tego nie ma? Niewiedza, czy ignorancja? Chyba nie powinniśmy być zmuszani do odpowiadania na takie pytania.

Dokładnie przebada dziecko, przepyta odnośnie zdrowia dziecka. Leki, które przepisuje pomagają 100% i nie faszeruje niepotrzebnie dzieci antybiotykami. Jest bardzo kontaktowa, mówi prostym językiem, wyjaśnia wszystkie pytania, z przyjaznym nastawieniem do małego pacjenta. Szczerze polecam!

Zero kompetencji, tylko i wyłącznie uprzejmość. No ale skoro otworzyła sobie prywatny gabinecik no to musiała zdobyć klientów i stąd ta uprzejmość, natomiast jeśli chodzi o wiedzę to ZERO. Moje dziecko ma wadę, której nie zauważyła, a wszyscy dookoła widzieli, nie przebadała dokładnie tylko byle jak. NIE POLECAM!!!

Pani doktor nie polecam. Istotnie jest niezwykle miła ale na tym niestety koniec plusów. Mojej córeczce cały czas przepisywala antybiotyki, choć jak się później okazało wcale nie były potrzebne. Koniec końców córeczka wylądowała w szpitalu a my poszliśmy po rozum do głowy i wybraliśmy świetnego specjalistę prywatnie. Nie ufam kompetencja Pani doktor. Zrobiła krzywdę mojemu dziecku.

18 lat u doktor Molskiej, potem dorosłość i przygody z innymi lekarzami.. chce do Pani doktor! :( Najwspanialszy lekarz! Już nie spotkałam takiego na swojej drodze...

dr Molska lekarz z powołania, miła , uprzejma -co w dzisiejszy czasach zdarza się tylko w gabinecie prywatnym- kompetentna, zawsze wytłumaczy stan dziecka, nie ordynuje antybiotyków bez potrzeby. Z czystym sumieniem Godna Polecenia.

W końcu udało nam się znaleźć wspaniałego pediatrę:) życzę wszystkim dużo zdrowia i każdemu polecam wizytę u Pani doktor.Odpowiednio dobrane leki(bez antybiotyku)i po drugiej dawce leku widać poprawę u dziecka(syn ma 5 lat).polecam.

Chodziłam do pani doktor całe dzieciństwo i nadal kilkanaście miesięcy po przekroczeniu 18 roku życia. Świetna lekarka! Zawsze potrafiła mnie ze wszystkiego wyleczyć i zawsze trafiała z lekami. Kompetentna i sympatyczna.