Małgorzata Dworak

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Dr. Dworak. Najszybciej zrobione licówki ever! Jedno przedpołudnie i gotowe!

Przyszłam z przekonaniem, ze mam zeba do wyrwania bo tak mi powiedział inny lekarz. Pani doktor jednak mi go uratowala. Ogolnie warta polecenia

A u mnie było spoko,chyba na samo tłumaczenie co mam do zrobienia poswięciła ok 1,5 godziny napisała mi 3 propozycje leczenia do wyboru.Mnie nie namawiała na najdroższe rozwiązanie,dała plan leczenia i kazala się spokojnie zastanowić.

Świetne podejście, bardzo miła kobieta. Polecam

Świetne podejście, bardzo miła kobieta. Polecam

polecam:) leczyłam tam zęby .Kosztowało dużo ale naprawdę warto:) Profesjonalne podejście do pacjenta:) mam dziecko i na pewno skorzystamy z tego gabinetu w Raszynie i tej Pani stomatolog jak będzie taka potrzeba:)

jestem bardzo zadowolona z usług pani małgorzaty, której zasługą jest piękny uśmiech.polecam serdecznie e.s.

Na razie jestem zadowolony. Zobaczę jak dr. sprawdzi się jako protetyk.

Na razie jestem zadowolony. Zobaczę jak dr. sprawdzi się jako protetyk.

Polecam stomatologa, jest dobrym dentystą. Uważna i nie droga. Zwraca uwagę na ból.