lekarz Małgorzata Dziedzic-Adamczyk

Internista, Lekarz rodzinny

jest bardzo nie miła osoba, nie kulturalna, plotkara, nie przyjmuje osob które były u innego lekarza, mówi do pacjentów na "ono"......

Jako pacjent pani doktor od wielu lat, uważam, że jest wysokiej klasy specjalistą, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i zawsze służy dobrą poradą.

Jestem pacjentką p.Doktor od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam.Kompetentna,miła,poświęcająca pacjentom wiele czasu, nie odmawia pomocy także poza dyżurami.Jest ok.

Dobry lekarz.Stara sie sluzyc pacjentom pomoca poswiecajac im duzo czasu i serca.Zdecydowanie polecam!

Bardzo"specyficzna" ale profesjonalna i miła p.doktor. Przypomina mi typ lekarzy jaki pamiętam z dzieciństwa :)POLECAM

polecam !!! jest kompetentnym lekarzem, który nie tylko wysłucha pacjenta ale objaśni przystępnie schorzenie i jego przyczynę.

Lekarz dla ludzi,nigdy nie odmawia, zawsze służy pomocą.Polecam to dobry lekarz.

Bardzo kompetentna, dość sopecyficzna, ale zawsze doskonała diagnoza.

Bardzo kompetentna, dość sopecyficzna, ale zawsze doskonała diagnoza.