lekarz Małgorzata Dziekan-Janowska

Dermatolog

Byłem i chyba więcej nie wrócę, nie wzbudza zaufanie. Pani doktor nawet nie wstała, żeby obejrzeć, diagnoza w głównej mierze polegała na tym co ja sam zasugerowałem. Czułem się jakby chciała się mnie jak najszybciej pozbyć, bo kawa stygła. Nie polecam

Dla mnie beznadzieja ,lekarz nawet nie wstaje zza biurka żeby zobaczyć zmiany,wizyta trwała ok 2 minut.

Miła, uprzejma. Naprawdę dobry lekarz. Wizyty zawsze można dobrze dobrać. Panie doktor widać że lubi to co robi a nie jak niektórzy lekarze siedzą w gabinecie na siłę. Pozdrawiam

trafna diagnoza, pani doktor cierpliwa, miła kulturalna, wszystko wyjaśnia łącznie z leczeniem. bardzo polecam