Małgorzata Faber

- testy alergologiczne skórne

Wykonywane badania:
- Konsultacje alergologiczne
- testy alergologiczne skórne

Mam wrażenie, że Pani doktor bardzo zależy na moich pieniądzach. Nie uzyskaliśmy odpowiedniej pomocy, receptę Pani Doktor przepisała za zasadzie" spróbujmy, nóż widelec pomoże"- nie pomogło! Nie zapytała nawet czy jestem finansowo przygotowana do wykonania testów, po prostu mnie natychmiast wysłała z dzieckiem do gabinetu zabiegowego, pomimo tego ,że nie miałam czasu przygotować do tego przedsięwzięcia mojego czterolatka, który nie był zachwycony tym pomysłem i bardzo się wystraszył. Pani doktor wręcz namawiała mnie na wizytę "za tydzień" , mimo to że stwierdziła, że pewnie problem leży po stronie laryngologicznej i wcześniej rozmawiałyśmy o konsultacji u laryngologa. Ogólnie ładu ani składu w jej działaniach...no i nieważne było, że leki przeciwhistaminowe odstawione były 4 dni wcześniej, oczywiście testy chciała by były wykonane natychmiast! Dla mnie żenada i porażka, zarówno od strony kompetencji jak i podejścia do pacjenta. Ewidentny przejaw wyciągania kasy. Absolutnie nie polecam!

Byłam ostatnio na wizycie u Pani Doktor, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Doktor zaleciła dalsze testy gdy alergia będzie mi bardziej dokuczać, pewnie inni lekarze od razu by zlecili testy. Serdecznie polecam.

Panią Doktor miałem "przyjemność" (?) spotkać w 2005 roku sam będąc w stanie "zdrowotnego upadku"! Jest LEKARZEM z prawdziwego zdarzenia: pełna empatii, kompetentna, zdecydowana wyleczyć najbardziej upartego pacjenta! Polecam wszystkim , którym ich własne zdrowie nie jest obojętne!

Chodziłem do różnych lekarzy jakieś 5 lat i nikt nie mógł stwierdzić co mi dolega. Pani doktor podeszła do mojego problemu indywidualnie, przesłuchała mnie od a do z i wydała skierowanie na badanie dodatkowe. Dzięki niemu zagadka się rozwiązała i wreszcie mogę leczyć się we właściwym kierunku!

Przez kilka lat moje dziecko było leczone różnymi farmaceutykami przez różnych lekarzy. Efekty były żadne. Aż trafiłem do Pani M. Faber i dziś, po roku kuracji, moje dziecko nie odczuwa dolegliwości w wyniku alergii i astmy. Serdecznie polecam.

Znakomity lekarz. Byłem u wielu lekarzy specjalistów. Nietety nie maiłem szczęścia , aby postawił dobrą diagnozę. Leczono mnie na alergię, bez określenia jej przyczyn, bez wykonania testów. Po raz pierwszy p. Faber postawił diagnozę w oparciu o testy. Zastosowała dobre lekarstwa.

Polecam konsultacje u Pani Doktor ! Jest bardzo miłą i kompetentną Osobą. Przy pierwszej konsultacji postawiła mi celną diagnozę i zaordynowała skuteczne leczenie! Usatysfakcjonowany Pacjent

celną diagnozę i zaordynowała skuteczne leczenie!
Usatysfakcjonowany Pacjent

Bardzo miły i kompetentny lekarz, jako pierwsza zleciła pakiet badań które wyjaśniły moje dolegliwości i pozwoliły odkryć niestety nowe:( Zdecydowanie polecam Panią Doktor!

Jest dobrą Dr i ciepłą kobietą, która wzbudza zaufanie. Nie lubi tracić niepotrzebnie czasu na rozmowy ogólne skupiając się na chorobie.

dobry, nie drogi lekarz. Bardzo mila, duze doswiadczenie.

dobry, nie drogi lekarz. Bardzo mila, duze doswiadczenie.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Piaseczno"?

Czołowa 40 S

Piotr Przekora