lekarz Małgorzata Falenta-Hitnarowicz

Reumatolog

Nie wiem co mam myśleć o Pani doktor...wg mojej opinii jest zbyt drobiazgowa i czepia się nadgorliwie różnych rzeczy w czym utrudnia leczenie pacjentowi, zamiast je ułatwiać... Nie okazuje emocji, więc ciężko stwierdzić co naprawdę myśli tym bardziej , że czasami bardzo mało mówi

Jestem absolutnie zadowolony - byłem wprawdzie tylko raz w Czarnowąsach (i na razie na tym poprzestanie z racji braku kwestii reumatycznych) ale w pełni spełniła moje wyobrażenie o tym jaki powinnien być lekarz! Poswieca odpowiednio duzo czasu by poznac problem i dojsc do diagnozy, pozwala na dyskusje, pytania, przy tym stawki są "normalne" czego ostatnio nieczęsto można spotkać. Bez zastrzeżeń polecam! Gdyby tylko tak wszyscy lekarze... :-)

Od lat leczę sie u p. doktor, dzieki niej chodzę. Bardzo polecam

Od lat leczę sie u p. doktor, dzieki niej chodzę. Bardzo polecam

Pani doktor bardzo mi pomogła, czuję się teraz, po zaleconym przez nią leczeniu dużo lepiej.

Pieniadze nie duze,nie pomogla lecz nie zaszkodzila,

Pieniadze nie duze,nie pomogla lecz nie zaszkodzila,

Zdecydowanie polecam! Pierwszy wywiad trwał ponad 40min!!! Jeszcze nigdy nie siedziałem tyle u lekarza!

To bardzo dobry lekarz, serdecznie go polecam.

To bardzo dobry lekarz, serdecznie go polecam.

zdecydowanie odradzam tego lekarza, traktuje oddział jak swój prywatny folwark. Pacjenci z jej prywatnych wizyt są o wiele lepiej traktowani